Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell lekicsinyelni...

Miért kell lekicsinyelni mások problémáit?

Figyelt kérdés

Egy csomószor olvasom itt is, hogy "örülj neki, hogy ez a bajod, nekem még szarabb". Pl. örülj neki, hogy anyád bunkó veled, nekem anyám sincs, örülj neki, hogy csak annyi bajod van, hogy alig van ruhád, és kinéznek, mert nekem alig van számlára valóm is, örülj neki, hogy a férjed csak simán bunkó, az enyém még iszik is stb.


Basszus akkor én meg mondjam a törött lábúnak, hogy ne üvöltsél, nekem meg levágták a bal lábamat, örülj neki, hogy van lábad, ami kitörhetett?


2009. dec. 6. 23:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Ténylen levágták a bal lábadat? :O
2009. dec. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem mások problémáinak lekicsinyítése, hanem a negatív magyar mentalitással próbálnak biztatni...
2009. dec. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
55%
Ez egy szar ország. Rossz helyre születtünk. Ez a nép már megérett a pusztulásra, mivel semmi összetartás. semmi együttérzés nincs a magyarban genetikailag. Még pár év és vége. Izraeli tulajdon leszünk.
2009. dec. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
soha NEM leszünk közelkeleti tulajdon! SOHA
2009. dec. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De ez máshol is így működik? Ha valakinek van valami baja, akkor jönnek a megmondó emberek, hogy örülj a lyuknak a seggeden? De ettől neki nem lesz jobb basszus...
2009. dec. 7. 00:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Én jobban érzem magam, amikor nem azt látom, hogy másoknak mennyivel jobb, mint nekem.
2009. dec. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
megfigyelhetted volna, hogy mindenkinek a saját problémája a legfontosabb. Példának okáért egy gazdag embernek a legnagyobb baja , hogy Nissant vagy Audit vegyen? a szegénynek meg hogy 1 kiló kenyér vagy 40 dkg felvágott?
2009. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Magyar valóság.
2009. dec. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért ha belegondolsz, nyilván, akinek nincs pénze kenyérre meg tejre, nem szívesen olvassa azt, hogy a felső tízezer azon problémázik, hogy 30, vagy 40 ezer forintos farmert vegyen. Persze, nem kell más problémáját semmibe venni, de ez mondjuk pont egy olyan eset lenne, ahol viszont a kérdező gondolhatna bele abba, hogy egy sokkal, de sokkal nagyobb rétegnek olyan gondjai vannak, ami a létfenntartással kapcsolatos, amihez meg pl. nem szükséges a Retro farmer. Nyilván akinek meghalt az édesanyja, fájó szívvel olvassa azt, hogy valaki azért bunkózza az anyját, mert nem adott neki pénzt diszkóra. Valahol meg lehet érteni azokat is, akik csak ócsárolni tudnak, bár szerintem ez egy primitív dolog, és kultúráltan is megoldhatnák...
2009. dec. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek: biztos, hogy vannak helyek, ahol így működnek nem csak a magyarok között, de minden esetre minden kultúra más és más. ha ilyen negatív a magyar gondolkodás, akkor ilyen.ezen ellen nem lehet mit tenni, de nem is kell.
2009. dec. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!