Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek a párja...

Van itt olyan, akinek a párja sokat mesél/t az exéről?

Figyelt kérdés
...közös barátok miatt folyamatosan napra kész információi vannak róla, és ezt otthon is megosztja amolyan: "képzeld, a . Ezt és ezt"? Vagy az anyósék, barátok, rokonok gyakran emlegetik az exet? Titeket nem zavar?

2014. febr. 1. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem. Ha ilyen lett volna, akkor léptem volna.
2014. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem jellemző.

Vannak közös barátok, de soha nem kerül szóba ilyen téma. Nem is vagyok kíváncsi semmire.

2014. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6 évig voltak anno együtt, de szerencsére csak nagyon keveset hallottam róla. Nyilván ebbe az is belejátszik, hogy a végére megromlott eléggé a kapcsolatuk, és a férjem szakított, így nyilván a saját családja nem kínozza az ex emlegetésével. Meg amúgy is, nem vall túl nagy érzelmi intelligenciára, ha az új pár előtt az exről társalognak folyton, szerintem.
2014. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is kiakadtam , de mindenki azzal oktat, h mégis csak pár évig együtt voltak és csak mint egy ismerőst hozzák fel. A párom már nem szereti, sőt ... lenézi milyen buta. Meg h nekem is vannak exim, csak én nem emlegetett őket, és a családom is van olyan tapintatos, h tabu a téma. Szerintük meg én vagyok fura és féltékeny feleslegesen.
2014. febr. 1. 15:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Az meg a masik. Lenezi milyen buta... Par evig jo volt neki? Akkor nem volt buta? Nezd meg, h beszel az exerol, rolad is ugy fog... Nagy igazsag.
2014. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem.:)

Poli vagyok, és imádom, ha más nőkről beszélgetünk a kedveseimmel, akiket szeretnek. Valahogy fogyatékosnak is érzem az olyan kapcsolatokat, amikből ez hiányzik.

2014. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5: Így van!
2014. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Volt olyám is, h a FB-on írt az exe a közös oldalunkra. A párom csak annyit mondott, h ő nem fog neki írni, hiszen eddig sem baratkoztak, hadd irogasson kit érdekel.. Aztán elmeséli valamelyik utolsó részesedésüket. Amikor meg felhívta az ex, annyit mondott csak neki, h nem ér rá dumálgatni vele, aztán nekem bizonygatta, h évek óta nem dumáltak, meg sem volt a lány száma. Zavar, hogy nem mondta neki, h kopjon le, de párom szerint le kell, h essen neki, és minek idegesitem magam rajta... Egyre dühösebb vagyok. Bízom a páromban, de már agygörcsőm van a nőtől. Kíváncsi vagyok más volt e ilyen helyzetben és mi lett a vége ...
2014. febr. 1. 16:04
 9/12 A kérdező kommentje:
*veszekedésűket ... Nem részesedésüket... Utalok telorol írni. Bocsi a hibakert
2014. febr. 1. 16:08
 10/12 anonim ***** válasza:

8: Hát igen, ez alapjáén a fiú nem őszinte Veled.

egy az, hogy amikor egy lány ilyen szinten jelen van egy fiú (és a Te) életedben, akkor azt nem ő csinálja egyedül, hanem a fiú csak úgy tesz!

Nem tudnál a lánnyal elbeszélgetni? Hátha érdekes infókat tudnál meg! Gondolok arra, hogy a fiúd nem is mond igazat Neked! Elég ronda dolog hitegetni valakit (ahogy a fiúd teszi)!

2014. febr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!