Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van akinek a férje / párja az...

Van akinek a férje / párja az építőiparban dolgozik? Tényleg mindenki alkoholista?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az exem építőipari vállalkozó, de nem alkoholista. Sok közös barátunk szintén építőiparban dolgozik, bár mindenki felső vezető és inkább szellemi tevékenységet csinál, szeretnek iszogatni, de egyikre sem mondanám, hogy alkoholista.
2014. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apum dolgozik ott. Plusz párom is dolgozott egy ideig. Hát.. nem jellemző az ö csapatukban az alkoholizmus. Egy pali volt, aki ivott, de ő sem volt alkoholista. Ezt embere válogatja valószínűleg.
2014. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
az én apukám épitőipari vállalkozó,és az emberei közül aki ittas az ki van rúgva. persze,az hogy munka után be ülnek e inni azt nem tudhatja,de ha valaki alkoholista-az már napközben is kiderülne
2014. jan. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Régen 20-30 évvel ezelőtt elég jellemző volt az alkoholizmus az építőiparban.
2014. jan. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

ott dolgozik.

dehogy alkoholista mindenki! :)

2014. jan. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Presy ***** válasza:
83%
öö leginkább vállalkozó függő van olyan szaki aki elnézi ha munkás pityókás csak dolgozon. Meg van az aki első adandóalkalomnál kirugná ilyen az én főnököm is nálunk nincs ittas melós , de elég gyakori az épitkezésen a kis vegyes üveggel van teli a vécé meg zugokba bedobálva szval változó inkább régen volt sok alkesz.
2014. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
a munkások közül minden 2. alkoholproblémákkal küzd.
2014. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A párom építőiparban dolgozik, 30 éve. Nem alkoholista. A kollégái közt viszont ijesztően sokan küzdenek ilyen problémákkal.
2014. jan. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Természetesen nem. Itt dolgozik mellettem pár ember, rokonaim, soha nem láttam sört a kezükben, még akkor sem ha kínálták őket. Szóval fura a kérdésed, már miért lenne mindenki az? Talán a te férjed rossz csapatban van vagy ott akar lenni mert ő maga alkoholista.
2014. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, férjem. Mármint nem alkoholista, építőiparos. :D Sokat dolgozott más szakmabeliekkel (épitőiparon belül) és elég sokan piáznak. Én anno egy kocsmában dolgoztam, oda jártak ezek az emberek. Minden hétvégén kotta részegek voltak. Viszont a férjem előző munkahelye egy igen komoly cég, a felső 10000nek dolgoznak. Na ott nem ivott senki.
2014. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!