Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van akinek a férje / párja az...

Van akinek a férje / párja az építőiparban dolgozik? Tényleg mindenki alkoholista?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 11:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A férjem és így a baráti társaságunk egyrésze építészmérnök. Közülük nincs alkoholista, viszont még egyetem alatt a fiúk segédmunkásként dolgoztak. Nem volt köztük olyan aki nem sztorizgatott volna arról, hogy küldték őket a boltba sörért, kevertért.
2014. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálunk nem a férjem, hanem én dolgozom az építőiparban :) Egy építkezésen sajna még ma is megszokott látvány a feles üveg. Nem mondanám, hogy mindenki alkoholista, van aki nem veti meg az italt. Nekem volt olyan főnököm, aki ha meglátott valakit inni/italosan, az azonnal ment az irodába a saját főnökével együtt raportra. Ahogy én láttam, minél kvalifikáltabb munkát végez valaki, annál kevésbé iszik, főként nagy cégeknél. (bejelentett állás, időben fizetés, stb)
2014. jan. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Apám építőipari munkás, ő alkoholista. De ő már idősebb, hogy most milyen a tendencia nem tudom.

Nekem volt egy exem, asztalos, ő szeretett iszogatni, ott is hagytam még idejében.

Meg volt egy pasi akivel meg alakulgatott, ő meg ács, de ő is szerette az italt pedig csak 23 volt, úgyhogy inkább nem lett semmi.


A párom szerencsére se nem alkesz, se nem építőipari munkás :)

2014. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A családban több ember is az építőiparban dolgozik, bár egyikük sem kőművesként, vagy egyéb munkásként. Mérnökök. Nem alkoholisták. De arról sokat sztoriznak, hogy valamelyik munkás megjelenik hullarészegen korán reggel. Gondolom inkább a kétkezi munkásokra jellemző, akik nincsenek is olyan jól megfizetve esetleg. Műszaki vezetőkre, mérnökökre, felső vezetőkre nem hinném.
2014. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Férjem építőipari vállalkozó és apósom is az volt, egyikük sem alkoholista. Az alkalmazottak sem azok. Aki ivott, azt ki is rúgták, mert magát és a többieket is veszélyezteti, ha piásan lezúg mondjuk a háztetőről. Én viszont jogászok között dolgozom, hát ne tudd meg, hogy ők mennyire szeretnek piálni. Láttam már ügyvédet reggel kilenckor hullarészegen tárgyalásra támolyogni. Persze ez sem általános, de egy-egy buliban nagyon el tudják magukat engedni.
2014. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!