Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szeretsz legjobban a...

Mit szeretsz legjobban a családodban?

Figyelt kérdés

Általában mindenki csak a panaszkodás miatt ír ki kérdést, ami természetes, mert mit vitassunk meg azon, ami jó?


De azért hozzunk már egy pozitív rezgéseket is a témába! :)


Szóval, te mit szeretsz a családodban?


A "semmit" nem ér! :) Szerintem elég egyértelmű, hogy olyanoknak szól a kérdés, akiknek van valami, amit igen.


2014. jan. 26. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Hogy számíthatok rájuk, feltétel nélkül, bármiben, bármikor.
2014. jan. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerencsére nincs semmi okom arra, hogy panaszkodjak a családomra.

Nekem a család a legfontosabb, fontosabb, mint a barátok, mert tudom, hogy ők ismernek a legjobban, ezért ők értenek meg a legjobban, és mindig mellettem lesznek, akármi történjen is.

Szeretem, hogy mindenről lehet beszélni, mindent meg lehet beszélni. Szeretem, hogy lehet viccelődni, hülyéskedni, jó a humoruk. Szeretem a családi összejöveteleket, ahol mindig előkerül egy-egy a régi vicces történet.

2014. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

"Mit szeretsz legjobban a családodban?"


...hogy jó messze vannak!!

2014. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Mindent! Hogy lehet rájuk számítani, lehet velük beszélgetni, segítünk egymásnak, összetartunk.

A közös ünnepeket, vagy a sima hétköznapokat... Hogy mindig egymás érdekét nézzük, mindenben!

Egész egyszerűen imádom őket.

(Ez apukámra és a húgomra vonatkozik.)

28/N

2014. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Az szép.. Leírják ketten, hogy mit szeretnek bennük és le vannak pontozva, valaki leírja, hogy azt szereti hogy jó messze vannak ő meg 100%ra van pontozva.....
2014. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
5 A magányos singliknek ez a téma véres rongy:D
2014. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Lehet rájuk számítani és mindenben mellettem állnak.
2014. jan. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
hogy messze laknak :D
2014. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát ez baromi elkeserítő. Mármint a lepontozás. Értem én, ha valakinek szar, de hogy ezért mást lepontozzon, akinek nem az? Gondolom élőben, ha lenne rá lehetősége és nem lenne következménye, még le is köpné, mert "rohaggyon mög akinek jobb, mint nekem"
2014. jan. 26. 20:13
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

A pontozás mutatja az itteniek értelmi szintjét... Én ettől függetlenül azt mondom, hogy az én családom a legjobb a világon, és IMÁDOM őket!

Lehet lepontozni, ha valaki szerint ez olyan szörnyű dolog. :D Én csak nevetek rajtatok, és szánlak titeket.

2014. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!