Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki idegesít, irritál legjobban...

Ki idegesít, irritál legjobban a családodban? Miért?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Noverem, mert allandoan kiabal, meg affektalva beszel es szeret nagyot mondani.
2010. júl. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

21 éves öcsém..néha :P de azért szeretem :)

36/N

2010. júl. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Néha saját magam:)
2010. júl. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a bátyám. Dolgozni nuku,de igényei vannak. Meg persze sír,h nincs pénze,adjak neki kölcsön,amit mindíg elfelejt megadni. Azt már nem is említem,h a kislányomnak mióta megszületett egy szaros pelenkát nem vett.
2010. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a hugom, mert öntelt, bunkó, önző, és mert hagyja magát megalázni a tuskó pasijának. meg mert anyuci kicsi lánya. pedig 21 éves...
2010. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem lesz szép amit írok,de sajnos ez az igazság.Nem kérek ezér offokat,van így is elég bajom.


Szóval a szüleim között megromlott a viszony...Sokat veszekednek,ami persze kihat az egész családi életre.Ketejük kapcsolatából én,mint kívülálló úgy látom,hogy néha jól esik kicsit ingerelni a másikat.Ami mindig a vitákhoz vezet és ilyenkor előfordul,hogy olyat vágnak a másik fejéhez amit nem is gondoltak volna eddig.Aztán mindig ezt emlegetik és mikor kicsit béke van,ezeken a beszólásokon újra összeszólalkoznak...

Na ezt utálom.

Nem,nem a szüleimet utálom,hanem,hogy így viselkednek.De hiába mondom el,amit látok,tapasztalok akkor csak velem is veszekednek és én leszek a rossz,ahelyett,hogy átgondolnák amit mondok (volt már erre példa).

15/L

2010. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Anyut.Mindenér csak kötekszik,csak neki lehet igaza még ha nincs is.Elhord engem mindennek amikoe valami apróságot nem jól csinálok.És feszt kiabál.
2010. júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Apám nővérének a lányát!

Tök jóban voltunk,amíg gazdag,elit társaságba nem került.1 hónap különbséggel vártuk a lányainkat (övé idősebb).Aztán szép lassan azt kezdtem észre venni,hogy állandóan dicsekszik,hogy ezt-és ezt vett a lányának (súlyos 10ezrekért)az ő lánya ügyesebb,azokat a rokonokat nagy ívben lesz.rja,akikhez minden nap járt, blablabla.Ebből elegem lett és megszakítottam a kapcsolatot,mert éreztette velem,hogy én hozzá képest csóró vagyok stb.Ma vettem fel újra vele a kapcsolatot,mert nem szeretek senkivel rosszban/haragban lenni,de már megint kezdi.De hoppon maradt,amikor azt ecsetelte,hogy az ő lánya (7 hónapos)most kezdett el ülni mászni...6 hónapos lányom már ezt csinálja 2 hete!

2010. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

előző vagyok!

Sikerült úgy fogalmaznom,mintha én dicsekednék/irigykednék...:((

Ügyes vagyok...

2010. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A sógornőm,meg az anyja.Elviselhetetlen hisztérika mindkettő.Hihetetlenül erőszakosak,pofátlanul tolakodóak,önteltek,tökéletesnek képzelik magukat,nagyon de nagyon aljasak ármánykodóak és képmutatóak...stb.

Sajnos addig fajult,hogy már semmilyen kapcsolat nincs köztünk,mert nem tudjuk elviselni őket.

2010. júl. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!