Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hozott anyám ilyen...

Miért hozott anyám ilyen döntés elé? Vagy eltartom a pénzemből, vagy kidob?

Figyelt kérdés

17-18 éves koromig úgy, ahogy eltartott, utána 1 évig tűrt és követelte, hogy menjek dolgozni (egyetemre akartam menni, ahova fel is vettek, mellette dolgoztam) majd elkezdett pénzt követelni. Egyre többet, végül már jóval többet mint az alap rezsirészem.


Nem, hogy a saját tartozásait is rajtam akarta behajtani, de azt is akarta valószínűleg, hogy hazaadjam az összes pénzem és eltartsam.


Én nem adtam neki pénzt, csak annyit amennyit fogyasztottam (áram, víz, gáz) ennek az lett az eredménye, hogy kidobott otthonról, a cuccaim egy részét eladta.


Én továbbra is próbálom folytatni az életem, de ezt nehéz feldolgozni... nagyon... ráadásul mivel nem enged már vissza, kicsit félek is. Hova megyek, ha egyszer akár 2 hónapig lebetegedek és nem tudom fizetni az albérletet? Hogyan lesz saját lakásom, ha albérletbe kényszerülök?


2014. jan. 20. 00:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

22 vagyok, havi 25-öt adtam haza. a kaját én magam álltam.

nem akarok visszaköltözni.

2014. jan. 20. 22:11
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, szerintem ez egy hatalmas trauma, hiszen a saját anyád fordult el tőled. Édesanyád valószínűleg egy kiégett, megtört ember. Biztosan meg van a maga története, hogy hogy jutott idáig.

Hogy milyen pokoli érzés lehet az, ha valakitől elfordul a saját anyja, én csak elképzelni tudom, de abban biztos vagyok, hogy kevés ennél szörnyűbb dolog létezik.

Az érzéseidet, hogy legszívesebben a vonat elé sétálnál, komolyan kellene venni, és segítséget kérni a történtek feldolgozásához. Ha egyetemista vagy, akkor az intézményednek valószínűleg van pszichológusa, őt megkereshetnéd. Hidd el, a legtöbbünknek nem menne ez egyedül.

2014. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!