Szakíts ha bírsz?

Figyelt kérdés

Adott egy 25 éves nő és egy 30éves férfi. A férfi dolgozik.A nő tanul, pár hónap múlva fog végezni. A leeandő munkahelye már megvan. A kapcsolatuk 3 éve tart. Szinte már túl tökéletesnek tűnik. Nem veszekednek, mindenben egyetértenek. Kivéve 1 dolgot: A férfi kijelentette, hogy soha de soha nem szeretne családot, gyereket, feleséget. A nő ezen nagyon elszomorodott, mert nyilván mindezt szeretné. A férfi nem akar szakítani, neki így tökéletes minden. Együtt élnek kötöttségek nélkül, arra költve a pénzüket amire akarják. Főként utazásra, hobbira.


Van a kapcsolatnak jövője? Melyik fél fogja beadni a derekát? Létezik kompromisszum? Van megoldás?


2014. jan. 13. 22:52
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%

amúgy nagyon nehéz helyzetben vagy, el se tudnám képzelni, hogy én mit szólnék ha a barátom most kitalálná, hogy ő soha nem akar felséget, gyereket és közben iszonyatosan szeretem. Szóval én mindenképp megpróbálnám ezt vele megbeszélni, hogy miért nem akar, mi lehet az oka.

Én akár elmennék még egy párterápiára is egyszóval mindent kipróbálnék.

Kérdésedre hogy melyik fogja beadni a derekát? Az fogja aki jobban szereti a másikat önmagánál és saját önös boldogságánál, ez a feltétlen szeretet.

2014. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez valóban bonyolult helyzet. Néha úgy érzem magam mintha oroszlánt próbálnék szelídíteni. :) Már a kérdés feltevése közben tudtam, hogy kb milyen válaszok fognak születni. És hát egyik vázolt jövő sem túl szép:)Vagy egyedül maradok, vagy valaki szakít az elveivel, ami megint csak nem túl jó.
2014. jan. 14. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!