Szakíts ha bírsz?

Figyelt kérdés

Adott egy 25 éves nő és egy 30éves férfi. A férfi dolgozik.A nő tanul, pár hónap múlva fog végezni. A leeandő munkahelye már megvan. A kapcsolatuk 3 éve tart. Szinte már túl tökéletesnek tűnik. Nem veszekednek, mindenben egyetértenek. Kivéve 1 dolgot: A férfi kijelentette, hogy soha de soha nem szeretne családot, gyereket, feleséget. A nő ezen nagyon elszomorodott, mert nyilván mindezt szeretné. A férfi nem akar szakítani, neki így tökéletes minden. Együtt élnek kötöttségek nélkül, arra költve a pénzüket amire akarják. Főként utazásra, hobbira.


Van a kapcsolatnak jövője? Melyik fél fogja beadni a derekát? Létezik kompromisszum? Van megoldás?


2014. jan. 13. 22:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon nehéz úgy elválni egy embertől, hogy szereted, de a te helyzetedben nincs más választás.Ha nem akarsz évek múlva egy megkeseredett, magányos, hedonista emberré válni.
2014. jan. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%
Az, aki nem akar gyereket, nem fogja beadni a derekát. Én nő vagyok, nem akarok gyereket, nem is lesz. Így számomra kizárt, hogy olyan emberrel éljek, aki ezzel nyaggat nap mint nap. A ti kapcsolatotoknak semmi jövője nincs így. Lehet, hogy most még boldogok vagytok, de ez elmúlik, főleg ezek után, hisz mindennapos nézeteltéréseket fog okozni ez a dolog kettőtök közt.
2014. jan. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Elhagyni úgy hogy szeretem.... az vajon nem okoz akkor űrt, hogy épp ettől leszek megkeseredett és magányos, másban soha többé nem bízó?
2014. jan. 13. 23:56
 14/22 anonim ***** válasza:
21%

"A férfi dolgozik. A nő tanul"

"arra költve a pénzüket amire akarják."


1. Konkrétan a pasas pénzét segítesz elkölteni.

2. Csak alibiből jártál iskolába, hogy kitöltsed az időt amíg találsz egy apajelöltet?

3. Minek tanultál, ha amint végeztél, már a szülésen gondolkozol?!

4. Mit csinálsz, ha esetleg ott maradsz egy gyerekkel egy fillér nélkül?

5. A pasast nem hibáztathatod, mert korrekten előre elmondta az elképzeléseit.

2014. jan. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Kedves 14es! :)


1. Képzeld, 25éves korom ellenére van annyi pénzem amiből megélek. Nem a barátom és nem az apám pénze.(sőt, némi luxusra is futja)

2., 3. : Nem apajelöltet keresek és nem alibi. Nem holnap akarok szülni. Hanem majd egyszer. Miután "beindultam".

5. Ebbe nem tudok belekötni :)

2014. jan. 14. 00:08
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a nő fiatalabb, így én a helyében adnék egy kis időt a férfinak, ha két három év múlva is még mindig olyan tökéletes de az álláspontja a családról akkor sem változik akkor a nőnek még mindig van lehetősége egy nem túl tökélete,s de családra vágyó férfit keresnie.
2014. jan. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg, pont hogy nem szabad várni. Most kell lépni, ha nem szeretnéd gyerek nélkül leélni az életed.


Még pár évvel csak még jobban elmélyül a kapcsolat, még nehezebb lesz kilépni.

Az se mindegy, hogy 25 évesen még mindig könnyebb új párra lelni, mint 28-29 évesen.


A pasi pedig jó eséllyel úgyse fogja meggondolni magát.

Ugyanis hacsak nem túl gyerekes, akkor 30 évesen egy férfi már tökéletesen tudja, hogy mit akar. Ha csak bizonytalan, akkor nem jelenti ki ilyen kategorikusan, hogy NEM.

2014. jan. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

En ugy erzem most jott el az a pillanat, hogy probara bocsajtsd ezt a kapcsolatot. Tobbfele modszer is letezik, en nem akarlak befolyasolni ezert nem is mondom meg melyiket valaszd. A lenyeg, hogy olyan helyzetbe kell hoznod ezt a ferfit, hogy valasszon. Vagy tegyen az erdekedben vagy pedig hagyja, hogy megtalald azt a valakit aki megadja neked azt amit akarsz.


Udv: ejjeli mano

2014. jan. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
az hogy az egyik fél teljesen lemond valamiről az nem kompromisszum, drága. Kompromisszum az amikor mindkét fél enged valamiből.
2014. jan. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
100%

..Azért azon is gondolkozz el, hogy jó oké most boldogok vagytok happy minden, de ez nem biztos hogy mindig így lesz.

Akármikor jöhet egy mélyebb pont a kapcsolatotokban, neki adod a fiatalságodat és pl. 30 éves korodban ott kapod magad, hogy ott vagy semmi nélkül és kezdheted előről az életed. Egy kapcsolatban jó tisztában lenni azzal, hogy a másik félnek milyen elképzelései vannak a jövőre nézve, ha ez egy két dologban eltér az még akár lehet kompromisszum képes, de a gyerek vállalás egy komoly jövő kép a legtöbb ember számára és legtöbbször a boldogság egyik része, bármennyire is nagy meló akkor is megéri.. ha ez nem egyezik az már nem annyira elfogadható helyzet.(én szerintem).

Kérdés az, hogy mennyire játszik fontos szerepet az életedben, hogy egyszer majd gyereket vállalj, feleség, anyuka és egy család része legyél.

vagy folyton utazgatni, hobbit űzni? nem lenne ez egy idő után unalmas? Ez egy ideig izgalmas életforma meg hű de jó, de szerintem egy idő után egy hatalmas nagy űrt éreznél a lelkedben.

Ez a férfi egy szabad ember, nem akar kötöttségeket vagy is ne vedd készpénznek hogy Ő majd örökre veled marad.

Még most vagy fiatal és rugalmas, merj dönteni!

2014. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!