Szakíts ha bírsz?

Figyelt kérdés

Adott egy 25 éves nő és egy 30éves férfi. A férfi dolgozik.A nő tanul, pár hónap múlva fog végezni. A leeandő munkahelye már megvan. A kapcsolatuk 3 éve tart. Szinte már túl tökéletesnek tűnik. Nem veszekednek, mindenben egyetértenek. Kivéve 1 dolgot: A férfi kijelentette, hogy soha de soha nem szeretne családot, gyereket, feleséget. A nő ezen nagyon elszomorodott, mert nyilván mindezt szeretné. A férfi nem akar szakítani, neki így tökéletes minden. Együtt élnek kötöttségek nélkül, arra költve a pénzüket amire akarják. Főként utazásra, hobbira.


Van a kapcsolatnak jövője? Melyik fél fogja beadni a derekát? Létezik kompromisszum? Van megoldás?


2014. jan. 13. 22:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

nyilván 3+1 dolog lehet a kimenetel:


1. A pasi hirtelen feleszmél hogy ő akar gyereket (esély:10%)

2.a nő "véletlenül" teherbe esik, megszüli, a pasi ott hagyja, a nő egyedül marad.

3. a nő "véletlenül" teherbe esik, megszüli, a csávóban felélednek az apai érzések és heppi mindenki

4. a csaj beletörödik hogy nem lesz soha gyereke és együtt öregednek meg.

2014. jan. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Van még egy lehetőség,hogy most szakít a csaj és ha szerencséje van talál olyan pasit aki mindkettőt szeretné kihisztizés nélkül!
2014. jan. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

# 2/2


nyilván az is egy megoldás, de az nem egészen a kapcsolat jövője :D

2014. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Hát igen,én mondjuk tuti ezt csinálnám.A kérdésben is benne van,hogy van e jövője azért írtam ezt!Mert szerintem nincs!
2014. jan. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Hogy lehet minden túl tökéletes, ha nem értetek egyet az alapvető dolgokban? Szerintem ébredj rá, hogy ennek a kapcsolatnak így nincs jövője. Ez nem olyan dolog, amiben kompromisszumot lehetne kötni...
2014. jan. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
mondjuk engem érdekelne egy ilyen kompromisszum... "Figyelj drágám, én nem akarok gyereket, te igen, beszéljük meg a szomszédékkal, hogy néha áthozod a gyereküket egy két napra és ha már meguntuk az állandó ordítást meg a szaros pelenkát akkor visszaviszed. Nah, mit szólsz?"
2014. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nincs jövője a dolognak.
2014. jan. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

A kompromisszumot így értettem:


a nő vagy a férfi lemond az elképzelt jövőképéről. Tehát a nő beletörődik h nincs gyerek, de van nagy nagy szerelem.

2014. jan. 13. 23:34
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

Nincs kompromisszum.

Még ha a férfi be is adja a derekát, megvan rá az esély, hogy a nő örök életében azt hallgathatja majd minden egyes problémánál, hogy "Te akartad, oldd meg ahogy tudod!".


Nagyon szeretnék családot, de így, ilyen férfitól biztos nem akarnék. Nem akarnék CSAK magamnak szülni.

Ha vállalnék, akkor azt csakis a párom teljes támogatásával.


Szomorú, ha csak most derült ki, mert 3 év azért nem két pillanat.

2014. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Én nem tudnék nagy nagy szerelemben lenni egy olyan pasival aki nem akar tőlem gyereket.Én ilyen vagyok,de ha neked ez megy akkor maradj a kapcsolatban.Én nem tenném!
2014. jan. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!