Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom ezzel picit megbántott,...

Párom ezzel picit megbántott, vagy csak én fújom fel a dolgot?

Figyelt kérdés

Legutóbbi szülinapjára vettem neki egy finom bort, boldog szülinapot felirattal. Elraktuk, hogy majd megisszuk ha lesz mit ünnepelni, nem akartuk csak úgy elfogyasztani.

Erre múltkor hazajött és megitta csak úgy az egyik haverjával, nekem utólag szólt.

Ez egy picit bánt :(


2009. dec. 1. 08:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
Mivel az övé volt, így akkor issza meg amikor akarja. Az már más dolog, hogy a legtöbb férfi alkohol nélkül létezni sem tud:(
2009. dec. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felfújod. Neki adtad a bort, így is van még 1 üveg bor otthon "ünnepi" alkalomra, szóval mi a probléma? Ez olyan piti dolog, ha ilyenen megsértődsz, mi történik nagyobb dolgoknál?
2009. dec. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne haragudj, de a születésnapi ajándékával hadd csináljon már mindenki azt amit akar, és ne más döntse már el. Ha kapnál valami hasonló ajándékot és nem használhatnád, amikor csak akarod, szerintem neked lenne fura. Miért nem bontottátok fel a szülinapján? De mindegy, ő kapa, az övé, meggondolta magát, megtehette, mert az övé.
2009. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval!!!!Amit én kapok ajándékot azzal azt csinálok amit akarok és nem kell az ajándékozónak feltételekhez kötni annak a felhasználását. Nem is lehet normálisan olyan nő mellett élni aki ilyen apróságokon megsértődik. Ha ez a dolog is probléma, akkor hogy tudtok egy komoly gondot megoldani????
2009. dec. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Neki vetted nem?
2009. dec. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Picikét felfújod. Meg akarta kínálni a barátját, viszont azt a bort nem akarta kibontani, amit te kaptál. Szerintem ezen kár idegeskedni, a pasik agya kicsit másképp működik :)


23/L

2009. dec. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazatok van és neki is igaza volt. :) Mostmár nem bánt a dolog :)
2009. dec. 1. 13:34
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem fújod fel a dolgot. Igazán leugorhatott volna bort szerezni valahonnan,ha annyira muszáj volt borozniuk. Nem igazán figyelt oda rád ebben a kérdésben. Viszont kár ezen örlődni, ha pedig szóbahoznád nem hinném,hogy megértené amit érzel. Ha viszont megértene, akkor nem tudná magát "igazolni". Nem tudom,tudsz-e követni?
2009. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy picit bánt...Jogos!!! De azért nagyon ne fújd fel a dolgot!!!
2009. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!