Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom ezzel picit megbántott,...

Párom ezzel picit megbántott, vagy csak én fújom fel a dolgot?

Figyelt kérdés

Legutóbbi szülinapjára vettem neki egy finom bort, boldog szülinapot felirattal. Elraktuk, hogy majd megisszuk ha lesz mit ünnepelni, nem akartuk csak úgy elfogyasztani.

Erre múltkor hazajött és megitta csak úgy az egyik haverjával, nekem utólag szólt.

Ez egy picit bánt :(


2009. dec. 1. 08:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt otthon másik üveg bor is? OLyan amivel megkínálhatta a haverját?

Szerintem csak jó házigazda volt és megkínálta a vendéget. A bor az övé volt, neki adtad ajándékba.

Én ezen nem bántódnék meg.

2009. dec. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezen ne bántódj meg, ő kapta, sajátja volt, neki szántad. Tuti semmi rossz szándék nem volt benne, nem akart kihagyni semmiből sem, mikor felbontotta. Férfiak ilyesmin nem rágódnak, nem gondolkodnak, szóval nem volt hátsó szándék benne, csak beszélgetés hevében fogta, és felbontotta amit tőled kapott.

Téged az bánt, hogy azt hitted, együtt fogyasszátok el, veled fog ünnepelni, és mással tette ezt. Ha zavar, akkor kedvesen mondjad csak neki. Néha kell mondani nekik, hogy legközelebb tudják mi az "elvárás" részünkről , de csak kedvesen szabad, hogy ne kritikának vegyék fel. Sokszor fogalmuk sincs a pasiknak ám, hogy minket mivel bántanak meg, mi meg persze minden kis apróságon meg tudunk sértődni :o)

2009. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az sem árt, ha ezentúl figyelsz, hogy legyen egy pár üveg bor otthon, bármikor beállíthat egy vendég.
2009. dec. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem GÁZ. Ha megbeszéltétek, hogy csak akkor lesz felbontva, mikor vmit ünepeltek EGYÜTT, akkor ne igya már meg a 'haverjával'... :S Szerintem jogos a sértődés, bár egyben felesleges is, mert már megitták. ;) :D
2009. dec. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy már hiába rágódok ezen...

Pont aznap fogyott el az utolsó üveg bor is, és már csak 2 "ünnepi bor" volt otthon, az ő szülinapi bora és nekem egy szőlőfürt formájú karácsonyra kapott borom. Az enyém megmaradt, az övét itták meg...

2009. dec. 1. 09:09
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Elképesztő,hogy milyen apróságokon megtudnak sértődni egyes nők.A bort neki adtad,azt tehetett vele amit akart.

Azt meg nem értem,ha szülinapjára vetted neki,miért nem akkor ittátok meg?Az nem volt megfelelő alkalom? Milyen alkalomra tartogattad,mi lett volna a megfelelő?Ha mi veszünk ilyesmit egymásnak szülinapra,természetes,hogy azzal köszöntjük fel az ünnepeltet.Legfeljebb azt az italt tesszük el megfelelő alkalomra,amit másoktól kap.

Nem jogos a sértődésed.

2009. dec. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem én mondtam, hogy ne igyuk meg a szülinapján.

Nem is akartam megszabni neki, hogy mikor igya meg. Csak nekem természetes volt, hogy amikor megissza az velem fog történni, mondjuk kettesben. És éppen azért mert nem akarta kibontani a szülinapján, azt gondoltam, hogy egy még különlegesebb alkalomkor fogjuk elfogyasztani.

De mindegy, tényleg kár ezen rágódni. Csak kíváncsi voltam a véleményetekre.

2009. dec. 1. 09:18
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól döntött. Volt két üveg bor, az egyiket ő kapta, a másikat te. Ha a tiédet bontja fel, az jobb lett volna?
2009. dec. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
ez a dolog is egyszerű példája a női meg a férfi agy , gondolkodás különbségének. Nő: "Vettem bort, szerelmem jeléül odaadom születésnapodra, de remélem vágod, hogy ezt csakis együtt ihatjuk meg a legnagyobb boldogságunk kellős közepén" Férfi: "Izé.. mit is mondott?! Szülinapi bor.. vagy mi? ez jó kis itóka lesz....NEKEM"
2009. dec. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te fújod fel a dolgot.Remélem ez a legnagyobb problémád.Ha jót akarsz ne is tedd szóvá,a pasik nem sokáig tűrik el a túlságosan sértődékeny hisztis nőket,hamar elegük lesz belőle ha állandóan feleslegesen problémáznak.
2009. dec. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!