Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemétség lenne, ha nem...

Szemétség lenne, ha nem csinálnám meg többet a házimunkát?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, az édesanyám négy éve meghalt, akkor nekem fel kellett nőnöm, mert apa iszonyatosan összezuhant. Én is, de én nem voltam olyan életképtelen, mint ő. Azóta MINDEN ház körüli tevékenységet én végzek az iskola mellett, mert apa vagy nem ér rá, mert a munkába temetkezik, vagy nem ért hozzá, pl. főzés. Most összeszedett egy ilyen kis rózsaszín lánykát, akit el kell tartani és cserébe szétteszi a lábát. Na most ő csak egy valamit csinál a pénz szórásán kívül, velem kötekszik. Mindennek elhord, kitalálja, hogy terhes vagyok, meg drogozom, de ő még munkát nem látott, és nem is szeretne. Apa azt mondja, hogy nekem van igazam, de tűrnöm kell a kedvéért.

Ha most nekiállnék sztrájkolni, hogy tudják a miheztartást, az jogos lenne a részemről?


2014. jan. 9. 17:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
El sikerült zavarnom. :)
2014. ápr. 9. 20:10
 12/12 anonim ***** válasza:
Na zsír! Úgy látszik nem sikerült a p.i.n.á.j.á.v.a.l mosogatni XD
2014. ápr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!