Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S kivancsi vagyok erre...

S. O. S kivancsi vagyok erre ki mit ir ha iljen lenne a parj?

Figyelt kérdés
Van kett gyerek othon elvegzek minden hazi munkat van fozzve soha nem volt ugy hogy nem volt kaja amire haza jott a munkabol vagy hogy a haz a feje tetejere aljon a kett gyermeket gondozom . Oszevesztuk erre elment az egesz csaladhoz ugy az en szuleimhez mind az ovehez es azt mondta hogy en neki nem teszem ki a levest mikor haza jon a munkabol csak nagy ritkan es hogy volt olyan hogy a ruhakat amiket kimostam nem fogtam osze es ott volt 5 napja egy masik szobaba ahova nem jarunk be? A masik dolog minden itim dolgunkat kiteregetet beleertve a sexualis eletunk rosz oldalat is mindent en soha semit nem mondtam rola mert az ugy gondolom a mi magan eletunk es nem mase es azt mondtam orvendje hogy kett gyermeket rendezek meg van fozzve a kaja rend van a hazba es nem kene ebbol vitazon a ruhakat nem rakom akkor el mikor o szeretne vagy faradt vagyok es kimerult en is es epp nem rakom elejebe a levest es meg sok iljen apro dolog a masik dolog megszolitom mert sajnos viselkedesi zavarai vanak mugyunk az utton ugy nezi az embereket mind a lott medvet anyit mondtam jo lene ha nem azal foglalkoznal ki jon az utton hanem aki melleted van es azal jol erezned magad mert egy szot nem szolunk egymashoz ha en nem szolok erre az sult ki belole hogy en feltekeny vagyok a masik iljen eset egy sex film volt mikor tobben voltunk ugy rameret hogy mas is megnezte erre mondtam neki legalabb viselkedj mert mas is hogy ugy nezted mindha kilenel ehezve erre fel minden nap van sex na ez is neki feltekenysegbe jott le en csak azt mondtam tarsasagba ne bamuld ugy hogy megszolitalak es meg meg se hallod es ebbol lett hogy mijen feltekeny vagyok en mondtam neki nem feltekeny vagyok inkabb szegyelem ahogy viselkedik, a masik hogy ugy bemocskolt hogy a szuleim minden oraba hivogatnak fozzteme takaritotame holot egesz nap megyek orba kereken a hazba es ezt o is lassa mindig takaritok es fozzok es a kett gyermeket nevelem ti mit tenetek ha a parotok az egesz intim eleteteket mindenkinek elmondana ami csak a hazon belul kene maradjon es lemocskolna csak azert hogy nem teszem mindig az orra ele az etelt? Koszonom a valaszotokat .
2014. jan. 7. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon fel vagy dühödve, ez abból is látszik, hogy az elején még órtál legalább írásjelet, aztán mindent egyben ránk zúdítottál.

Gondolom mindegyikötöknek van rossz és jó oldala. Ezt mérlegeld, beszélj vele sokat a problémáitokról.

2014. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
M e n e k ü l j!!!!!
2014. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Az egèsz több sebből vèrzik...a pàrod egy taho...de ugye szültèl kèt gyereket....a sztori vège majdnem érthetetlen.....ès a szüleid mit szoltak a szexuàlis életetekhez?
2014. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Ezt a borzalmasan egybefüggő helyesírási és nyelvtani hibáktól hemzsegő vackot én nem tudom elolvasni. Vagy írd le kérdező normálisan, vagy ásd el magad.
2014. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
kitamadot mindenki volt egy hibam de nem csaltam meg csak valakivel cheteltem mert mar elegem lett az inpotens parombol en mindig ott alttam mellette de neha nezhez sokat segitettem neki lelkileg de neki szabad ki es be jarkajon tarskereso oldalakon en meg megelegeltem mert kettszer rajta kaptam olyan oldalakon maszkalt ahol nok voltak megkerdeztem miert azet mondta csak unatkozot de nem irt senkinek erre en felduhotem es en is unatkoztam es megkapta amit irtam a cheten en mar bocsanatot kertem de o meg arra se volt kepes inkabb kikurtulte mindenkinek perdig nekem is lene mit kikurtoljek efektiv en tanitottam meg mindent ami a sexualis elethez kell sajnos en se hittem de meg vannak olyanok mind regebb nullak en ezel nem csufoltam soha csak muszaj kiagyam valakinek en is .
2014. jan. 7. 13:57
 6/16 A kérdező kommentje:
ha nem banaod romaniaba elek igy roman suliba voltam igy tudok helyesen irni bocsi es a bilentyu is hulyskedik .
2014. jan. 7. 13:59
 7/16 A kérdező kommentje:
de neked egy masik bilentyrol holnap ujbol irom hogy tudj valaszt adni koszonom .
2014. jan. 7. 14:01
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Azt mondod kiterigeti a dolgaitokat. És te most mit csinálsz?
2014. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Összegezve annyit lehet erre írni,hogy a párod egy bunkó,te meg elég buta,hogy képes voltál neki két gyereket szülni.Mikor már ott tart egy kapcsolat,hogy ilyen dolgokból patáliát csinál valamelyik fél,akkor egyértelműen zátonyra futott a dolog.Ezek után azt kell eldöntened,képes vagy-e így együttélni vele,és jobban alkalmazkodni az elvárásaihoz,és ő képes-e változni,van-e értelme folytatni.Egyébként szerintem jól porig alázott a család előtt,nekem ez elég lenne.
2014. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
valaki leírná pár mondatban, hogy mi a kérdező sztorija? érdekel, és szeretnék rá válaszolni, de első látásra 2-nél nincs több tagolás benne.
2014. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!