Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a legjobb barátnőm...

Mit vegyek a legjobb barátnőm szülinapjára?

Figyelt kérdés
Az ékszert nem szereti, sminkcuccot, könyvet, parfümöt már kapott előző években, a plüss már szintén lejárt lemez. 22 éves lesz, komolyan, semmi ötletem, igazából a divat érdekli, de ruhát nem tudok neki venni. A tényleg szép, az sajnos nagyon drága, meg nem is biztos, hogy tetszene neki. :S
2009. nov. 29. 21:49
 1/4 igabcsy ***** válasza:

Vegyél párologtatót és hozzá aromaterápiás illó olajakat. Az aromax termékek nagyon jók, én kizárólag ezeket használom, mert ezekben még nem csalódtam.


Vagy egy divatujság első számát, és hozzá egy egyéves előfizetést erre az újságra.


Ha tud vagy szeret főzni, akkor készíts neki saját kezűleg fűszerolajat (isteni finom pl. pizzára). Csak egy kis olívaolaj kell hozzá, egy szép üveg, és az ízlésének megfelelő fűszereket kell összeválogatnod.

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2009. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hú a csajok állandóan csacsogják, hogy mi mindent szeretnének. én is ilyen vagyok csak figyelni kell és sorolom hogy milyen megepinek örülnék. beszélgessetek hátha leszedsz belőle valami infot. persze ha van még erre elég idő a szülinapig.
2009. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár ötlet, ami eszembe jutott: valami stílusos, divatos kiegészítő, nem kell hogy drága Swarovsky legyen, egy bizsu is fel tudja dobni az öltözetét. 2010 tavaszán (elvileg) nagyon divatosak lesznek az óriási láncszemekből alkotott láncra emlékeztető nyakláncok és fülbevalók. Trendi lesz a lábszárvédő is, kicsit nőiesítve. Persze ezek olyan dolgok, amik egy merész csajon mutatnak igazán jól, aki meri is viselni őket, de ehhez te ismered a barátnődet. Ami még: fényképalbum közös képeitekből, egy jó könyv (én mindig örülök neki :)), szoláriumbérlet (ha szolizik). És írok valamit tapasztalatból is. A legjobb barátnőmnek én a 20. szülinapjára vibrátort vettem. Egy rózsaszín, glitteres, rezgő, több fokozatos játszópajtást, akinek az első sokk után nagyon megörült. Ez egy elég csajos ajándék, és csak akkor ajánlom, ha olyan lányok vagytok, akik nem prűdek egy ilyen ajándék átadására és megkapására. :)
2009. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, ezekből meg a saját elképzeléseimből csak kiokoskodok valamit. :)
2009. dec. 1. 12:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!