Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az unokatesóm...

Szerintetek az unokatesóm átjöhetne hozzánk?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert az unoka tesóm 1-2 járt nálunk,de akkor se sokat.Amikor átakarom hívni a szüleim mindig azt mondják,hogy "majd".És amikor azt mondom ,hogy én szeretnék átmmenni hozzá akkor meg elenged.Amúgy én már sokszor voltam az uncsi tesómnál.De megkérdeztem a szüleimet,hogy itt aludhat-e nálunk.És anyukám azt mondta csak akkor ha nem hozok több rossz jegyet.Pedig 4-nél soha nem szoktam rosszabbat kapni.Meg már az unokatesóm is mondta h át szeretne jönni.Hogyan vegyem rá a szüleim?(A barátaimat mindig áthívhatom)

13(és fél)/L



2014. jan. 5. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért szerintem a szüleidnek a jegyeidtől függően kéne ezt megengedni.Az unokatesód családtag.Egyébként,hogy egy családtagot nem engednek át,egy barátot meg igen?Lehet,hogy a szüleid nem bírják az unokatesódat.
2014. jan. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát lehet,mert amikor kicsi volt akkor levert dolgokat meg rossz volt.De most már megjavult.
2014. jan. 5. 14:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát elég nehéz bármit is mondani.

Nem ismerjük se az unokatesódat, se anyukádat... Nem tudom, hol van apukád, ő mit mond erre.

A jegyekhez kötni ezt hülyeség.


Ne haragudj, így nem lehet segíteni, semmi konkrétumot nem mondtál.

Alapvetően természetesen szerintem átmehetne hozzátok. De ezzel nyilván nem vagy kisegítve.

Nem igazán értem, milyen választ vársz...

2014. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát az unkoka tesóm az okos gyerek.Anyukám nem olyan szigorú ,de most nem tom miért lett ilyen.
2014. jan. 5. 14:09
 5/7 anonim ***** válasza:
És mi ezzel most mit kezdjünk akkor?
2014. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Például felejtsd el az az undorító kifejezést, hogy "uncsitesó". Az uncsi a szlengben az unalmast jelenti, nem az unokatestvért, csak egyes helyeken (pl. Nyíregyháza és környéke) szokták ilyen elképzelhetetlenül ocsmány módon nevezni a unokatestvér-rokont.


Szerintem - ha tényleg 13 éves vagy - talán a szüleiddel beszélj erről.

2014. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen jellegű kérdések lényegét sosem értem. Egyszerűen nem tudom, a Kérdező mit vár a válaszolóktól...
2014. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!