Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol kezdjem a "keresést"?

Szimpla kérdése:

Hol kezdjem a "keresést"?

Figyelt kérdés
Azt az embert szeretném megkapni, akit egész életemben "apának" kellett volna hívjak, de még csak a nevét sem tudom, sem azt, hogy mivel foglalkozik, hol lakik, hány éves vagy egyáltalán él e még. Fényképet sem láttam róla. Anyumnál azért nem akarok még rákérdezni, mert ő nevelt fel, és fontosabb nekem az, hogy lelkileg ne bolygassam fel, hisz nem tudom, hogy mennyire kavarná őt fel ez az egész. Ha sikerrel járok, ha nem, előbb utóbb úgyis le kell üljek vele megbeszélni ezt, de egyelőre még máshol próbálnék információkat gyűjteni. Minden iratomban csak anyum neve van feltüntetve, úgyhogy semmilyen hivatalos papír nem segít. Még a régi helyen, ahol laktunk a szomszédokat akarom megkérdezni, hátha.. Más ötlet?

2014. jan. 3. 23:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én sem értem magam, hogy miért nem merem megkérdezni.. Csak egyszer valaki kérdezte, hogy még csak fényképet sem láttam az apámról? Mire anyu közbeszólt, hogy nem, és jobb is így
2014. jan. 3. 23:37
 12/13 anonim ***** válasza:
Ctrl + F
2014. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mondd anyukádnak hogy beszéljen őszintén és ne rébuszokban (jobb is így).. hiszen ettől csak még kíváncsibb lesz az ember. :) Ne félj ettől ennyire. Lehet ő is megkönnyebbül, ha túllesztek ezen a beszélgetésen. Én a helyedben már holnap megejteném. Ha nem hajlandó erről veled beszélni, akkor még csak meg se sértődhet, ha elkezdesz a saját szakálladra máshol keresgélni.. amúgy az jó ötlet, hogy a kórház ahol születtél... bár nem biztos, hogy ott be van jegyezve az apa neve, ha sehol sem szerepel róla semmi adat.
2014. jan. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!