Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek se ragaszkodjak...

Szerintetek se ragaszkodjak hozzá?

Figyelt kérdés

47 éves vagyok, és van egy öcsém 35 éves!


Neki is van két kis gyermeke és persze felesége!

Nekem a gyerekeim nagyok, de attól függetlenül nyáron szoktak jönni nyaralni a legutóbbi nyáron is kétszer voltak.


Elmentünk mindkettő gyerek születésnapjára is, karácsonykor is felhívtuk hogy kellemes ünnepeket kívánjunk, de csak a nagyobbik kisfiúval beszéltem, a névnapkor vagy szülinapkor a kisfiú szokott felhívni engem.Rosszul esik, karácsonykor is írtam üzenetet, és a kisfiú hívott fel!

Szerintem vagy az anyjának vagy az apának kellene felhívnia, nem egy 10éves kisfiúnak.


Megígérték hogy a téli szünetben el fognak jönni, ezt a szavukat sem tartották, soha nem jönnek.


Írni akartam sms-t de a lányom lebeszélt mert szerinte feleslege a szekér után futni mert nem akar felvenni.

Vélemény?


2014. jan. 1. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem sem kell eröltetni... és igen, a szülöknek illetve volna téged visszahivni.
2014. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a gyerekek ilyen kedvezően reagálnak, talán van még remény... bár ki tudja...
2014. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Na itt látszik,hogy a gyermeknek több esze van,mint az öcsédnek.Egyértelműen a kisgyerek kötődik,a szüleiket meg nem érdekli a családi kapcsolat.Ha a kissrácok jó fejek,lehet tartani velük a kapcsolatot,így felnőttként is lehet majd rájuk számítani.A sógórnőd és az öcséd viselkedése minősíthetetlen,egyszerűen buta.
2014. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a kissrácnak van külön telefonja, akkor vele tartsd a kapcsolatot, a felnőttekkel meg ne foglalkozz!
2014. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ez mellett nincs más arra utaló jel, hogy nem kíváncsi rád, akkor még ne írd le. A mi családunkban is szokás volt, hogy amikor kicsik voltunk, anya velünk hívatta fel a közeli rokonokat, mert ez olyan aranyos, hogy a picike telefonál, és mindenki örült neki. Persze utána átadtuk a kagylót és ő is beszélt mindenkivel. Lehet, hogy az öcséd nem szeret telefonálni. Nem tartom lehetetlennek, hogy ő kéri meg a kisfiút arra, hogy tegye meg.
2014. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Édesapám és nővére, a keresztanyám sok évig kifejezetten haragban voltak. Ettől még mi, gyerekek rendszeresen látogattuk keresztszüleimet, nagyon erős, jó kapcsolatban voltunk egymással. Ez akkor is megmaradt, amikor a felek kibékültek, sőt, talán részünk is volt benne. Ezért javaslom, hogy ha az öcséd szekere után nem is szaladsz tovább (amit abszolút megértenék), a kissráccal foglalkozz ugyanúgy, mint addig.
2014. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!