Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Tudnátok...

Mit csináljak? Tudnátok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés
A párommal 4 éve vagyok együtt, de eddig külön laktunk mert én még főiskolára jártam de most már befejeztem és most azt szeretné hogy költözzek oda hozzájuk, de én nem szeretnék mert egyáltalán nem bírom az anyukáját, folyton csak belém köt, mindenbe beleszól, de ezzel én nem szeretném megbántani mert nagyon szereti az anyukáját. Szerintetek mit csináljak?
2013. dec. 27. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki, hogy vagy kettesben költöztök valahová, vagy marad minden a régiben - a szüleihez nem akarsz költözni.
2013. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek össze külön lakásban, albérletben. Anyóshoz költözni valóban siralmasan rossz ötlet.
2013. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Jégtánc ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg,talaljatok ki valami köztes megoldást.Esetleg albérlet anyuka közelébe.Ne csinálj olyat amit nem szeretnél,ne menj olyan helyre ahol nem érzed jól magad.Legyenek jó érveid. Mond el hogy mi szól az odaköltözés mellett,és mi ellene.
2013. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gömbicica ***** válasza:
0%

a "megbarátkozásnak" sok jó oldalát megismerhetnéd a későbbiek folyamán!

nem azt mondom, hogy nyelj, hanem inkább kérdezz vissza.

nem ördögtől való dolog ahhoz a családhoz igazodni, ahová bekerül az ember.

Te szüleidhez nem tudtok menni?

ez az albérletesdi szerintem tökre fölösleges dolog.

Alkalmazkodni nem olyan borzasztó dolog!!! meg kell próbálni. ha szerted a párodat, ő a szüleit, akkor szerintem vegyétek békülőre a figurát.

2013. dec. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gömbcica: te amúgy felfogtad, hogy nem az a kérdés, hogy összeköltözzön-e vele, hanem hogy mi legyen az alternatíva/hogy mondja meg, hogy az anyjához nem megy? Azért kaptál 0%-ot mert még véletlenül sem a kérdésre válaszoltál (mint mindig...)
2013. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

gömbicica! sokszor aludtam náluk én próbáltam alkalmazkodni de ha valami nem úgy van amit ő akar akkor 1 hétig csapkod üvölt már reggel korán aludni se lehet normálisan megmondja hogy mire menjünk haza ha késünk akkor megint üvöltözés..egy ideig tűrtem de már felnőtt emberek vagyunk és nem szeretném úgy élni az életem hogy megmondják mit csináljak hanem úgy ahogy én érzem jól magam...mert ha ő dolgozott és nem értünk haza időbe akkor megkaptuk a magunkét hogy ő miattunk nem tud lefeküdni meg aludni..és és megértem azt is amit te mondasz nem ítélem csak van amikor ez már lehetetlen dolog.

2013. dec. 27. 17:04
 7/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálom vele megbeszélni hogy külön lakjunk mert tényleg úgy lenne a legjobb, csak én kicsit félénk vagyok nehezen merem megmondani, mert tudom hogy megbántanám, de most muszáj lesz!
2013. dec. 27. 17:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs azon semmi, ha megmondod a párodnak, hogy neked rosszul esik az anyja viselkedése, hiszen ő is bizonyára hallotta az üvöltözéseket.

Nekem apóstól áll fel a szőr a hátamon. Özvegy, és iszik. A párom azt akarja, hogy hozzánk költözzön a házba, hogy épít neki egy külön helyiséget tusolóval, wc-vel. De én még ezt sem igazán szeretném. Főleg azért rühellem, mert már vagy 3x is belém szúrt azzal, hogy a párom exét emlegette előttem, de nem is akár hogy, amolyan "láttam az Évikémet". Nem lenne ezzel gond, ha nem tudnám, hogy 6 éve nem is beszéltek egymással, és állítólag míg náluk lakott az Évi, após ki nem állhatta, folyton szidta a páromnak, hogy milyen lusta, nem tud háztartást vezetni.

Én elmondtam a páromnak, hogy megadom a tiszteletet az apjának, de csak mert az apja, de ennyi...

2013. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gömbicica ***** válasza:

6/8-ra.

csak nézek mint a moziban(

azért ennyire nem gondoltam volna, hogy gáz van((( ne haragudj. nem is feltételeztem volna!!!!! tényleg((((

ez már tényleg nem normális kategória lenne??? :-(


az igaz, hogy én sem igazán tudtam aludni, mig mindenki haza nem ért, de nem palávereztem sose.

amint meghallottam, hogy csörög a zárban a kulcs, szerintem pillanatokon belül el is aludtam.

de volt olyan is, hogy egyszerüen már ott tartottam, hogy elmegyek, és körülnézek a városba.

nah egy ilyen alkalommal a kapuban állt a gyerekem (már felnőttként!!!) kulcs óne, mert a kabátját valaki lenyulta, vagy nem tudta hogy hol hagyta, kabát nélkül egy szál pulcsiban fagyban!!!

Szóval, vannak helyzetek mikor az ember ébersége jól jön, még ha a másiknak tulzónak is tünhet az aggodalom.


Meg sajnos ismerőssel volt egy szitu, késő délután együtt beszélgettünk, boroztunk a városba,.... felnőtt fia gondolom bulizni volt haverokkal,

este későn meg fiamnak jött egy sms, hogy xy nemrég halt meg mindenkivel együtt akik a kocsiba ültek(((( -fiamnak nagyon jó barátja volt!!!- mert telibekaptak egy fát az ut mellett((((

-bocs, hogy nem a kezdő iráshoz passzolót irtam, de ilyen is van sajnos-

2013. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!