Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a férjetekről...

Mit tennétek, ha a férjetekről így karácsony előtt kiderülne, hogy 8-9 hónapja csal benneteket egy 25 évessel?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 20:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Elgondolkodnék, és megkérdezném, mégis miért nem beszélte meg velem, hogy baj van. Márpedig, ha megcsalt, akkor ott baj van, és a mi kapcsolatunkkal van baj. Tekintve, hogy hozzámentél, felteszem, nem tartod szemétládának. Tehát nem vele van (csak) a baj, hanem valami elromlott. Rákérdeznék, miért nem szólt, miért nem jelzett. Megkérdezném magamtól is, mit toltam el. Együtt töltött éveket figyelembe véve megkérdezném egyrészt magamtól, másrészt tőle, hogy ez most azt jelenti, hogy vége? vagy annál még többet jelentünk-e egymásnak. 8-9 hónap azt jelenti, hogy nem igen jelent többet. Vagy nagyon ügyes, vagy te nem akartad észrevenni, hogy más illatú, mikor hazaér, hogy magasabb a telefonszámlája, hogy éjszaka inkább elfordul. Nos, ha a beszélgetés végén pedig eldöntenénk közösen, hogy válunk vagy nem válunk. Ebben döntésben az esetleges gyerek jelenléte is befolyásolna. (Félreértés elkerülése végett, azokat a férfiakat, akik gyerek mellett csalja asszonyt, egyszerűen nem tudom tolerálni. Az ilyeneket legszívesebben kiherélném, de komolyan.)
2013. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
79%

Én meghívnám a 25 évest, h karácsonyozzon nálunk. Majd összehoznék egy hármast az ágyban, és bebizonyítanám a férjemnek, hogy százszor, ezerszer jobb vagyok mint az a kis liba.


Esetleg, ha nekem is bejönne a kiscsaj, megtartanánk ajándékba. Elvileg karácsony van! :-)

2013. dec. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
ez a legjobb válasz! :D egy szép hármas :D
2013. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!