Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a férjetekről...

Mit tennétek, ha a férjetekről így karácsony előtt kiderülne, hogy 8-9 hónapja csal benneteket egy 25 évessel?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 20:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
50%

és te nem vettél észre ebből semmit?

beszéljétek meg hogy ugyan mi oka volt rá..

én biztos hogy átrágnám a dolgot, mert szerintem mindkét oldalról baj van ha már megcsalás van

majd megbeszélés után döntenék hogyan tovább

2013. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
61%

"Mit tennétek, ha..."


Elgondolkoznék azon, hogy miért keresi másnál a boldogságot??

2013. dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
72%

Miért lényeges,hogy karácsony előtt és,hogy 25 éves???


Ha 27 lenne és nyár,az megbocsájthatóbb??


25 éves nővel vagy férfival??

Mert lehet ugye ebben egy dramaturgiai csavar is....

Te hány éves vagy kérdező?


Eleve a megcsalás a lényeg,nincs bocsánat...részemről!

2013. dec. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"Miért lényeges,hogy karácsony előtt és,hogy 25 éves???


Ha 27 lenne és nyár,az megbocsájthatóbb?? "

azért lényeges, mert a karácsony mégis csak a szeretet ünnepe és nem az álszenteskedésé!

Mellesleg ha lépni akar a kérdező mivel karácsony jön, januárig várnia kell, a bírósági szünet miatt, addig meg ugye még százszor telebeszélheti a férje a fejét

2013. dec. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Egyértelműen kifejezném, amíg meg nem érti, hogy ezt bűnnek tartom, mert nincs joga a hátam mögött olyat tenni az én beleegyezésem nélkül, ami hatással van rém is, és a magánéletünkre.

Kifaggatnám őt is, a lányt is, és megvonnék tőle dolgokat, amiket meg szokott tőlem kapni, és növelném a fizikai távolságot. Másik szobában alvás vagy másik lakásban alvás, stb.

2013. dec. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
És ha eddig átvert, most miből derült ki, hogy ki az? Nem lehet, hogy hazudott ebben is? Pl. nem meri bevallani, hogy idősebbel csal?...
2013. dec. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
kiherélném.
2013. dec. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
51%
Szedd össze a cuccait egy sporttáskába, zárcsere és a cuccok mellé annyit írj, hogy találkozunk a bíróságon.
2013. dec. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
71%
én nem faggatoznék..pláne nem faggatnám a lányt.... az még fájobb lenne. ahogy a 18-as irta, sporttáska, zárcsere.. az egyik ismerösöm, ugy csalta az asszonyt évekig (2 gyerekük van), hogy 8 éve egy másik asszonytol egy lánya is van...és senkinek semmi nem derült ki..a 2 asszony mellett meg még keresi az ujabb áldozatokat is..dicsedkedve meséli, hogy most egy 22 éves volt, most egy 43 éves...undorito. ez az ember most kereken 50 éves... szerintem, ha egyszer megcsalt valaki meg fog ezután is, illetve már megtette azt joval elöbb is. okokat nem különösebben kell keresni, k..va sok az ilyen génhibás ember (nök, férfiak egyaránt).
2013. dec. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
69%

ÓÓóó, én esküszöm azt csinálnám , hogy egy kisebb dobozkába belcsomagolok egy üzenetet : "Válunk / utállak te utolsó sz*métláda/ vagy rádbízom a te ízlésed szerint az üzenetet és hót boldogan odaadom neki, fülig érő szájjal, hogy k*rvára vegye észre magát !!!

De figyelj, ha most nem teszed meg, később is csalni fog.

2013. dec. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!