Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti elmondtátok anyukáto...

Csajok ti elmondtátok anyukátoknak, hogy már nem vagytok szűzek?

Figyelt kérdés
Szoktatok ilyesmiről beszélgetni szülőkkel?
2013. dec. 21. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

szoktunk..


de nem kellett mondanom..

anyukám tudta...pedig semmit nem csináltam másként, előtte is volt pasim, aludtam is a fiúval, mégis, a szüzességem elvesztése utáni első találkozásunk után anyukám tudta..

kérdeztem tőle később (évekkel), hogy honnan? látszott, azt mondta nem, de tudta,

én is tudtam h tudja, mert amikor kettesben voltunk figyelmeztetett, hogy ugye már beszéltünk mindenről, de csak okosan, és ha bármi baj van vagy kérdésem van, fordulhatok hozzá...

2013. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Annak idején beszéltünk ilyesmikről. Mikor megtörtént a dolog, nem mondtam el konkrétan, de rákérdezett és akkor mondtam, hogy igen, megesett a dolog.
2013. dec. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen, tudta. Azt nem, hogy pontosan mikor lesz, de már előbb tudta, mint hogy megtörtént volna, hogy majd meg fog. Aztán egyik este, mikor hazaértem, elmondtam, hogy megtörtént. Mosolygott, és ennyi. Majdnem 18 voltam, 1.5 éves kapcsolatban, és jóban voltunk, nem volt fura egyáltalán.
2013. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem beszéltünk róla, egyszer mondta, hogy reméli, majd elmesélem. De kár volt, mindennek elhordott, mert csak 16 éves voltam, amikor elvesztettem.
2013. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

18 felett voltam én is


1.

2013. dec. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Elmondtam neki 17 évesen(akkor is vesztettem el)..csak 3 hónappal később mertem neki elmondani,akkor is úgy,hogy azt hittem,hogy tudja..de nem tudta.
2013. dec. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem mondtam el neki. Amikor 17 évesen lett "hosszabb" kapcsolatom (tehát 17 évesen kezdődött, 2 évig tartott), pár hónap után egyértelművé vált neki, megkérdezte elmenjünk-e tablettát íratni.


Mi tiszteletben tartjuk egymás magánéletét, és sem én, sem édesanyám nem gondoltuk úgy, hogy a szexuális életem rá tartozik. Természetesen ha problémám volt (pl. egyszer voltak fájdalmaim) nyugodtan fordulhattam hozzá tanácsért vagy segítségért, hogy melyik orvost válasszam, nem erről van szó. Hanem inkább arról, hogy nem várta el, hogy beszámoljak neki erről, mert felismerte, hogy van annyi eszem, hogy én magam döntsem el, mikor vagyok érett rá.

2013. dec. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem "szoktunk" beszélgetni róla, akkor egyszer beszéltünk, amikor felvilágosított anyukám. Azt mondta, hogy ők apával csak az esküvőjük után szexeltek először, de én azt csinálom, amit jónak látok, csak a lényeg, hogy legyek tisztában vele, mivel járhat egy szeretkezés. Azóta erről nem beszéltünk, viszont gyanítom, most már tudja, hogy nem vagyok szűz, mivel lassan 2 éve férjnél vagyok, és szeretnénk kisbabát :D
2013. dec. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi sajnos nem voltunk ilyen kapcsolatban anyukámmal, tehát nem
2013. dec. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!