Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog volt ez az anyámtól?

Milyen dolog volt ez az anyámtól?

Figyelt kérdés

A párom véletlenül az anyám kanalával ette meg az ebédet, mikor anyám meglátta, nem szólt semmit.

Viszont észre vettem hogy hipós vízben áztatja a kanalat már a második napja!

Nekem ez nagyon rosszul esik, szerintem ez lenéző és megalázó!


2013. dec. 20. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy anyád kanala?

Nekünk van egy készlet aztán kinek mikor melyik jut... anyád kicsit beteg

2013. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Hát a 2 napos hipós vízben áztatás egy kicsit durva, de ha mondjuk csak egyszer jól megmossa (akár fertőtleníti) az nem gond.

Én sem szeretem ha más valaki eszik a kanalammal, villámmal. Nem azért mert finnyás lennék, hanem mert állandóan belső szájfertőzéseket kapok ha más is eszik az evőeszközeimmel (vagy én eszek másikkal) Nálunk szerencsére tiszteletben tartják hogy az evőeszközömmel senki nem eszik..

2013. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha eleve tisztaságmániás anyukád,akkor nem meglepő reakció ez tőle,szerintem nem feltétlenül a párod ellen irányul,hanem alapból fóbiája lehet bármilyen bacilustól,fertőzéstől.Az én anyám szegény a kilincset is zsebkedndővel fogta meg utánam,ha csak náthás voltam,pedig nagyon szeretett.Persze ha egyébként gondja van a pároddal,akkor más a helyzet.
2013. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Akkor mindenkinek névre szóló kanala van? Vagy rendszeresen áztatja az összeset, utánad, a tesód, az apád, meg a vendégek után is?


Ilyen idétlen kérdést...

2013. dec. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

2-es: ti nem tudtok mosogatni? vagy mitől marad retkes az evőeszköz, hogy utána beteg leszel?

vagy menjél el orvoshoz, mert ilyen gyenge immunrendszerrel hamar véged lesz

2013. dec. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Jégtánc ***** válasza:
Mindenkinek van valami heppje.El kell fogadni.Nem hinném hogy ezt megalázónak kellene venni.Ha annak szánná,akkor egyből szólt volna.Ne fújd fel,ne vedd magatokra.Ha más evett volna lehet ugyanúgy jár el.
2013. dec. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sok dolog van amivel nem érdemes foglalkozni, ez is olyan egyszerűen jobb ha egyszerűen elfelejted. (anyukádnak sem kellett volna ekkora felhajtást csinálnia) Persze szóvá is teheted, de valószínűleg ő azt mondaná hogy az az ő kanala, te meg azt hogy ezt nem kellett volna ekkora felhajtás, mindenki csak duzzogna és a szálka mindig bent marad.
2013. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Időpont ma 17:20

2-es vagyok..

Képzeld tudunk mosogatni, sőt mosogatógépük is van. Minden embernek van valami baja amitől mindig beteg lesz, és nem kell nagy dolognak lenni.. Nekem a szájfertőzés.

Hacsak nem főzöm minden egyes alkalommal az evőeszközöket (és ennek nem sok értelme lenne) akkor bármennyire tisztán mosogatok, vagy a gép mosogat, nekem rögtön lesz a számban belül fájó hólyagok..(szájfertőzés.) Az orvosom tanácsolta hogy alkalmazzuk a saját evőeszköz használatát.

Végül is nem én vagyok az egyetlen akinek vannak bajai (ennél nagyobb ne is legyen..) Van aki migrénes, van aki állandó hasfájós a hagymától stb..

2013. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Van egy készlet, azzal esznek a vendégek, de egyébként apunak anyának és nekem is különböző a kanalunk! Nekem kicsit kisebb mint másoknak és öblösebb, apának meg például óriási.

Anyáé kicsit nagyobb mint az enyém, és más a mintája.

Kis koromtól kezdve így van, fogalmam sincs hogy miért!

2013. dec. 20. 17:31
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Saját bögréről, tányérról már hallottam, dehogy SAJÁT kanálról?! :D Ez azért eléggé érdekes.
2013. dec. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!