Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek tanácsolták már azt...

Nektek tanácsolták már azt ezen az oldalon, h hagyd el a párod?

Figyelt kérdés
feltettem egy kérdést kb egy hete, ahol panaszkodtam kicsit, mert nem értettem a barátom viselkedését. Néhányan megerősítettek abban, h ez csak amolyan pasi dolog, és emiatt még nem áll meg a világ, de egyesek azt mondták h nem ő az igazi, nem illünk össze, hagyjam el. Nekem ez elég furcsa, de közben meg megijedtem, h esetleg mások kívülről jobban látják, h nem illünk össze?!
2013. dec. 20. 12:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha az egészség témakörben minden kérdésre azt válaszolnánk: aspirin és beöntés kell.
2013. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy nő kiírta pár hónapja, hogy kedves férje semmit nem tesz otthon, sőt kádba hamuzik, cipővel összejárkál mindent, nincs rá tekintettel semmiben. Erre írták, hogy beszéljenek, de a férfival nem lehet, mert csak ígérget,erre írták, hogy hagyja ott, nem féltetlen válás, de pár napra. Erre írta, ohgy ő nem fogja.

Majd tegnap újra kiírt, hogy jaj nem változott semmi, ő továbbra is 12 órát dolgozik, főz, takarít, a pasi meg annyira nem képes, hogy ha este későn ér haza, a kutyának kirakja a kaját... most erre mit mondjak?


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..

2013. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2013. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én a kapcsolatunk elején tettem fel itt kérdéseket (bó 4 éve), akkor többen tanácsolták, hogy hagyjam a fenébe. Azóta a férjem és jól megvagyunk, csak akkor még nem ismertem eléggé.
2013. dec. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Soha nem kérdeztem még ilyen témában az oldalon, viszont egy-két válaszommal kapcsolatban kaptam furcsa priviket. Pl. mikor egyik kérdésben leírtam, hogy milyen jó a kapcsolatom a férjemmel, kaptam egy privit, miszerint ez annak a jele, hogy a férjem biztos megcsal, mert a férfiak ilyenek és egy másikat, miszerint én fogom nemsokára megcsalni őt, mert a nők ilyenek. :)
2013. dec. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Még tavaly írtam ki egy kérdést, mert a férjem nem akart lefeküdni velem. Itt 30ból 25 az volt a valasz, hogy megcsal, tuti, csomagoljam a gyereket és költözzek. Többek között azt is megkaptam, hogy nem kap meg tőlem semmit, ezért én vagyok a hibás, ne is csodálkozzak. Az lett a vége, hogy bevallotta, nem megy, és megkért, menjek vele egy urológushoz, azóta minden rendben persze. Szóval még jó, hogy nem léptem. Könnyű itt ilyeneket írni, csak ha még el is hiszem, hogy tényleg megcsal, akkor tönkreteszem az életünket..
2013. dec. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Azért butaság itt bármi komolyabbat is tanácsolni egymásnak, mert a kérdésekben az adott illető a kapcsolatának vagy házasságának csak egy kiragadott részét közli, amivel éppen gondja van. Lehet, hogy hetek óta nem viszi ki a szemetet a férj, de attól még szereti a feleségét és lehet, hogy a feleségnek pár napig nem volt kedve az együttléthez, de koránt sem biztos, hogy ez azért történt, mert megcsalja a férjét, egyszerűen csak nincs kedve, talán azért, mert fáradt vagy ezer más oka lehet.


Pár mondatban leírt problémára senki nem tud tuti tippet írni, mivel nem ismeri az adott kapcsolatot/házasságot. Ezért sem szabad messzemenő következtetést levonni az itt adott tanácsokból, hiszen az emberek nagy része pesszimista, ha meglátja, hogy valami nem stimmel egy kapcsolatban, rögtön valami eget verő bűnre következtet belőle. Én is szoktam feltenni itt kérdéseket, de a hozzászólásoknak csak a nagyon elenyésző részéből lehet tanulni valamicskét, a többi felesleges fröcsögés és rosszindulat.


32/N

2013. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem mindenki ezt tanácsolja, csak mert egyikőnk sem akar szexelni.
2014. jan. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!