Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek tanácsolták már azt...

Nektek tanácsolták már azt ezen az oldalon, h hagyd el a párod?

Figyelt kérdés
feltettem egy kérdést kb egy hete, ahol panaszkodtam kicsit, mert nem értettem a barátom viselkedését. Néhányan megerősítettek abban, h ez csak amolyan pasi dolog, és emiatt még nem áll meg a világ, de egyesek azt mondták h nem ő az igazi, nem illünk össze, hagyjam el. Nekem ez elég furcsa, de közben meg megijedtem, h esetleg mások kívülről jobban látják, h nem illünk össze?!
2013. dec. 20. 12:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
mivolt a kérdés?
2013. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Kb 3-4 éve tettem fel jópár kérdést az exemmel kapcsolatban.Mindnél volt ilyen válasz.

Végül kitettem a szűrét.

eltelt fél év,vagy akár most is,visszaolvasgatva,igazuk volt,kívülről jobban látszik.Bár ehhez nem 3 mondatos kérdés kell,amiben arra panaszkodsz hogy nem végez házimunkát.

2013. dec. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen,tanácsoltàk màr.
2013. dec. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Persze, kb. bármelyik kérdésnél, ahol problémát írtam le. Ezeket általában figyelmen kívül szoktam hagyni, mert "kibicnek semmi se drága" alapon azért eléggé tudnak itt röpködni az ilyen "megoldások".
2013. dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Persze, de én sosem adok ezekre a véleményekre. Mondtam is egyszer, hogy azért van ennyi szakítás mert ami elromlik azt rögtön kidobják.
2013. dec. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

5 éve járok az oldalra és kb minden második kérdésnél azt tanácsolják, h hagyja el a férjét.

Holott sokszor annyiról van szó, h tegnap délután nem mosogatott el...

2013. dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%
nem tanácsolták, de talán azért nem , mert nem kérem ki a neten vadidegenek véleményét a párkapcsolatom ügyében...
2013. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Ajaj,nekem rendesen konyorogtek hogy haggyam el :))
2013. dec. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szinte minden kérdésnél így van.

De ez attól függ, hogy mi a probléma. Nyilván ha valamin összekaptatok, pl. ahogy írták nem mosogatott el :) Az nem ok az elválásra.

De ha pl. megcsalásról van szó, ott a válás is alternatíva lehet teljesen jogosan.

2013. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem is tanácsolták, és azt is mondták,ha nem hagyom el,akkor ne rinyáljak itt.

Nem hagytam el, mert rosszabb párkapcsolatok is vannak.

2013. dec. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!