Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami ötletetek mit...

Van valami ötletetek mit adjak a szüleimnek és a 10 éves kisöcsémnek karácsonyra olcsóbb áron?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyudnak: szakácskönyv,bon-bon,valami dísztárgy,sál,ékszer(abból is a felnőttesebb)


Apudnak: kertész magazin(ha szeret kertészkedni) a kocsijára valami illatosító(vagy valami más),motormagazin,bor:D


Tesódnak: csoki,valami menő fiús játék...Itt nem sokat válogathatsz

2009. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezek jó ötletek! :)
2009. nov. 25. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a tesónak kishörcsögöt, anyunak kis bizsut,szappant,illatos testápolót, apunak saját gyártmányú dísztárgyat: képkeretet családi képpel, párologtatót, dekupázs dobozt a régi foci/zenekar ereklyéinek.
2009. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezek is jók! :D
2009. nov. 25. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Apunak borotva hab. (ez anyunak is jó tükröt takarítani, ha rákened nem párásodik be 2-3 hétig fürdéskor, jó tippjeim vannak mi? :))Ha anyunak nem lenne elég a borotva hab akkor képkeret, ékszer doboz, kendő vagy sál, gyertya, gyertya tartó, csini bizsu, kesztyű, nézz szét a teszveszen, tök jó cuccok vannak olcsón, többek közt az én aukcióim közt is :)

Tesód 10 éves.... szokták bírni ezeket a gyűjthető kártyákat meg tazo-kat vagy mik azok a porfogók. Zokni, csoki, vagy süss neki tortát (van egy jó mikrós torta receptem 10 perc alatt elkészíthető és fincsi).

Apunak jó ötlet lenne még valami vicces feliratú kis tábla vagy bögre. Én páromnak vettem tavaly karácsonyra egy "A számítógép rabja vagyok" feliratos bögrét. Abból issza a kávét.:)

2009. dec. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! :D
2009. dec. 3. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!