Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magamat okoljam? 20/f

Magamat okoljam? 20/f

Figyelt kérdés
A szüleim hitelt vettek fel kb 8 éve.Árverezik a házunkat és ez engem nagyon megvisel.Senki nem akar tenni semmit, csak én,mert nekem fontos az otthonom.Én se voltam egy mintagyerek,mint sokan mások, de ez akkor is túl nagy büntetés.Mióta már én se lakok otthon kezd kikészíteni a gondolat hogy vége.Akinek lenne pénze hogy segítsen az nem akar,pedig kaptam ígéreteket.Már kezd mindenkivel megromlani a kapcsolatom.

2013. dec. 14. 19:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Megtudnám adni idővel.2év alatt biztosan, és tudnák is addig nélkülözni.A többi tartozásuk nem terhelné a házat,mivel nem az ő nevükön lenne,ők meg se vehetnék árverésen.
2013. dec. 14. 20:53
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen csak mondjuk fizetésük 33% attól még továbbra is tilthatják. Az mellett megélni és törleszteni nem könnyű.
2013. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mivel ők le se sz..nak engem , ezért nem érdekel mennyit vonnak a fizetésükből
2013. dec. 14. 20:57
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem kell magadat okolni, és a szüleiden kívül mást sem. Másnak nem köztelessége a szüleid felelőtlen döntésének a terheit magára vállalni.
2013. dec. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
pont ilyen b..kó emberek hozzá állása miatt kerülnek utcára az emberek, csoda hogy te még élsz ezzel a felfogásoddal,és nekem többé ne írj ilyen hülyeséget. Utolsó!
2013. dec. 15. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!