Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy újra belém...

Mit tegyek, hogy újra belém szeressen a férjem?

Figyelt kérdés

11 éve vagyunk együtt, 4 éve házasodtunk, van két pici gyermekünk. Sajnos az első gyerek születése után bennem alább hagyott a vágy, konkrétan fájt együtt lenni vele, így igen- többször utasítottam vissza. Mire rendbejöttem volna, újra terhes lettem, újra nem volt meg bennem a vágy. Voltunk együtt természetesen és nem is kevesellte, ha kérdeztem.

EGyre többet veszekedtünk, én feszült voltam, a gyerekekről és a napi rutinról szólt az életünk.

Azonban tavaly karácsony előtt borult a bili: ez neki már nem jó, csak veszekszünk, nem tudja mit érez. Váljunk?! azt ne, imádja a gyerekeket, meg engem is szeret, próbáljuk rendbehozni.

EGy évig mindenre csak bólogattam, menjünk ide, menjünk oda, gyerekeket hagyjuk a szüleinél, stb. Ha kezdeményezett, soha nem mondtam nemet. Viszont sajnos a közeledésem egyre többször pattant le róla. Gondoltam most rajtam a sor, hogy türelmes legyek, majd visszaáll a rend.

DE két-három hete nagyon elviselhetetlen lett és egy hete megkérdeztem, hogy mi a baj, ez már nem a munkahelyi probléma, látom. ÉS igen, kibökte, hogy válni akar, mert már nem szeret.


Tudom, hamarabb is gondolkozhattam volna, elrontottam. De most mit tegyek?

A baj az, hogy én nem vagyok az a vadmacska típus, nem tudnám rávenni magam és sztriptíztáncolni neki, nem esne jól és nem lenne őszinte. Azt sem tudom próbálkozzak-e, vélhetően lepattannék. Azt mondta, nem zavarja a közelségem, vagy ha megcsókolom, szexelni is szexelne velem alkalom adtán, hiszen 11 éve él velem. De már nem szerelemből és nem tudja azt nyújtani nekem, amire én vágynék.


Egy párterápia belekezdésére még vállalkozott, szóval nagyon kevés időm van. Ha bármi ötletetek van, lszi osszátok meg velem.

Akár azt is, hogy szerintetek ez a hajó már elúszott... és ne csináljak magamból hülyét.

De én még szeretem őt, viszont nem akarom magam rákényszeríteni, ha ő boldogtalan mellettem.


2013. dec. 14. 15:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%

Nőként mondom így usmeretlenül, hogy buta döntés lenne férjed részéről ha elhagyna. Írásaid alapján nagyon kellemes személyiség vagy, de nem is ez a lényeg.

Én is azt kérdezem, hogy miért "nyavalyog" 11 év után a férjed? Persze a szerelem nem sírig tartó, viszont a szeretet az igen. Kiveszi a részét a gyerekek neveléséből, vagy ezzel nincsen gond?

Csak egy kis terhet kéne levenni a válladról, hogy tudj magadra figyelni, foglalkozni.

2013. dec. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

A 2-es válaszoló ajánlott egy filmet, az a címe, hogy Szerelempróba. [link] Nézd/nézzétek meg együtt, nagyon jó film.

Szerintem a férjed egy kicsit megunta a dolgokat, nem biztos, hogy már nem szeret. Otthon is próbáld meg magas kicsípni, nem kell kiskosztümben lenni, de csinos melegítő, csinos farmer, olyan pólóval, ami jól áll. Sokat számít. És az nagyon jó dolog, hogy vállalkozott a párterápiára! És ne legyen lelkiismeret furdalásod a gyermekeid miatt, gondolj arra, hogy ez az ő érdekük is. Vagy menjetek együtt moziba, kirándulni, állatkertbe. Ne legyetek unalmasak! Hajrá! :)

2013. dec. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon kell teperned és csak rá koncentrálnod!!! Az én párom ugyanez, én vagyok a szenvedő alany, én is lassan váni fogok...még szeretem de már nem az igazi....most is a hobbijával foglalkozik
2013. dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Kedves 10! azt hiszem, teljesen igazad van. Én is erre döbbentem rá. Tegnap este próbáltam is neki megfogalmazni, de valahogy neked még így is jobban ment :). Összeszedem magam és mindent meg fogok tenni. Nem szereti a sminket, ha ritkán is de valamit csináltam a hajammal, az nem jött be neki (melír, vágás). A ruhatáram valóban kb 5 éves - és rájöttem, hogy már arra sem emlékszem, mi az amire valaha azt mondta volna, hogy na ezt szereti :( - nagyon ciki. És majd erre is próbálok figyelni (mióta gáz van, figyelek is), de azt hiszem ez a praktika nálunk már kevés...


Kedves utolsó! sajnálom, hogy TE is ebben a cipőben jársz. Kívánom, hogy ne következzen be a legrosszabb. Te is tégy meg mindent, amit még tudsz, amíg még lehet :)


Köszönöm az ötleteket, az őszinteségeteket!

2013. dec. 16. 10:36
 15/19 anonim ***** válasza:
Emberek, ebben mi volt a lepontoznivaló?!?!?!?!?!?! Jó, akkor hagyd, majd megnyugszik, vagy nem. Így jó?
2013. dec. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mi történt azóta?
2018. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel .. ☝️, remélem sikerült újra megtalálni az egymás felé vezető utat ! ☺️
2018. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem is az egymás felé vezetőt, de egy békés válás után egy új kapcsolatot, ahol értékelik egymást.
2018. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Kérdező, engem is érdekelne mi történt veletek. Szóról szóra ugyanebben vagyok.
2021. okt. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!