Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Anyám nem engedi hogy új yelefont vegyek. :/

Figyelt kérdés

Lehet h a téma nem ide tartozik, meg hülyén hangzik de ez van.

Szeretnék egy új telefont venni a saját pénzemből mert a mostani nagyon lassú.Pénzem van rá de anyám nem engedi hogy vegyek .Igazából nem érdekel de nagyot rontana a kapcsolatunkon ha annak ellenére vennék egyet .

Ez elég hülyén hangzik tudom....de szerintetek mivel lehetne rávenni ? Mi a véleményetek?? (f14)



#telefon #segítség új család engedni hiába
2013. dec. 11. 21:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nekem is Samsung galaxy mini van, használtan kaptam ajándékba, mert annyira nem vagyok telefon b-.zi, eddig rendes nyomkodós régi fajta volt.


Amiket felsoroltál nem létszükség, kivéve és ez engem is nagyon zavar, az akksi. 2-3 telefonálás és már félig lemerül. Ezzel érvelj, de mondom, várd meg a karácsonyt, lehet azt kapsz.

2013. dec. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nyugodj már le 10 eske, kicsit túl sok belőled 😡
2021. okt. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!