Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Anyám nem engedi hogy új yelefont vegyek. :/

Figyelt kérdés

Lehet h a téma nem ide tartozik, meg hülyén hangzik de ez van.

Szeretnék egy új telefont venni a saját pénzemből mert a mostani nagyon lassú.Pénzem van rá de anyám nem engedi hogy vegyek .Igazából nem érdekel de nagyot rontana a kapcsolatunkon ha annak ellenére vennék egyet .

Ez elég hülyén hangzik tudom....de szerintetek mivel lehetne rávenni ? Mi a véleményetek?? (f14)



#telefon #segítség új család engedni hiába
2013. dec. 11. 21:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
12%
Törd össze a mostanit és hazudd, hogy véletlen volt. Majd elmondo neki, hogy a saját pénzedvől úgyis meg tudod venni az újat, aggodalomra tehát ok nincs. Így még örülni is fog, hogy nem neki kellett rá külön költeni. Bár gondolom a saját pénzed legalább egy részét ő adta...
2013. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%
Hogy lehet egy telefon lassú? Lassan küld SMS-t? Lassan fogad hívást?
2013. dec. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Kérdés mennyiért és mit akarsz venni? Ha pl ájfon kategória akkor hallgass anyudra.
2013. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Lehet azért nem engedi, mert ő akarja neked megvenni karácsonyra.
2013. dec. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
25%
14 éves kisfiúnak minek új telefon? Örülj, hogy egyáltalán van valamilyen, ne akarj jobbat egy ideig.
2013. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%
Még egyszer megkérdezem: hogy érted, hogy lassú?
2013. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
11%
Nekem is volt egy telefonom, amit utáltam és "véletlenül" beleejtettem a wécébe.
2013. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van? Samsung?
2013. dec. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
2-es k**va okos akartál lenni, de nem sikerült, a régebbi (vagy szar minőségű) telefonok igenis lehetnek lassúak, és tudom, hogy arra való de képzel van néhány ember aki nem csak telefonálásra és sms írásra használja a telefont.
2013. dec. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

A saját pénz honnan van? Csak nem anyukádtól? :3 Költői kérdés volt. A pénz szülőktől/rokonságtól van, és bár elvileg a tiéd, anyukád felelőssége, hogy olyan dolgokra költsd, amik hasznodra válnak, és ne szórd el baromságokra. Lehet, hogy eltelik pár hónap és rájössz, hogy másra sokkal nagyobb szükséged lenne, de akkorra már nem lesz pénz, amiből megvehetnéd.


Hallgass amúgy szerintem rá, mert annyira nem lehet egy telefon lassú, hogy ne lehessen használni. Felnőtt ember vagyok, saját vállalkozással, de képzeld, az utóbbi fél évben vettem csak okostelefont, mert ameddig bírja a régi, nem szokás nálunk kidobni. Pedig lenne rá pénzem, hogy félévente vegyek akár egy újat, de értelmetlen, mert havonta jönnek ki úgyis az újabb és újabb modellek. Olyan úgysincs soha, hogy a legjobb van nálad. Konkrétan egy ilyet cseréltem le. :D [link]


Ha én ezzel meg bírtam jelenni ügyfelek előtt, ha el tudtam rajta intézni minden ügyemet úgy, hogy megkeressem a havi fizetésem, akkor kétlem, hogy létezik telefon, ami egy 14 évesnek túl lassú lenne. :)


OFF:

A bölcseknek (akik a régi telefon összetörését javasolták) meg üzenem, hogy akkor dobálj bele bármit a klotyóba, ha magad kerested meg rá a pénzt. Amíg a más által összegürizett javakat barmolod szét azért, mert úri kedved úgy tartja, legalább ekkora szád ne lenne, és büszke se volnál arra, hogy micsoda hitvány módon viselkedsz! Szerinted a szüleid a fáról szüretelik a pénzt, vagy mégis mi a fenét képzeltek magatokról? Egyszer tudnám meg, hogy ilyet csinál a gyerekem, onnantól egy jó ideig az étel+ruha kettősén túl semmire nem számíthatna tőlem.

2013. dec. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!