Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Anyám nem engedi hogy új yelefont vegyek. :/

Figyelt kérdés

Lehet h a téma nem ide tartozik, meg hülyén hangzik de ez van.

Szeretnék egy új telefont venni a saját pénzemből mert a mostani nagyon lassú.Pénzem van rá de anyám nem engedi hogy vegyek .Igazából nem érdekel de nagyot rontana a kapcsolatunkon ha annak ellenére vennék egyet .

Ez elég hülyén hangzik tudom....de szerintetek mivel lehetne rávenni ? Mi a véleményetek?? (f14)



#telefon #segítség új család engedni hiába
2013. dec. 11. 21:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
96%
Ötös válaszoló vagyok. Mi a fenének pontoztatok le? Itt mindenki komolyan támogatja, hogy a kissrác dobja bele a wc-be a telefont? Normálisak vagytok?
2013. dec. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, itt mindenki kis srác, aki új telefont szeretne. :)
2013. dec. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
72%
szerintem is arról van szó,hogy anyuka esetleg már megvette karácsonyra az új telefont, én anyukám is csak ilyenkor szokott gyanúsan viselkedni:D
2013. dec. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mert anyukád úgy látja, hogy költhetnéd hasznosabb dologra is.
2013. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 évesen akartam saját pénzből rendelni parfümöt, de anya nem engedte (mint kiderült megvette születésnapomra, csak nem tud hazudni).


Lehet, hogy a te anyukád tud hazudni. Ne törd össze, ne is vegyél, várd meg a karácsonyt. Ha aztán se kapsz, akkor szerintem bemész egy boltba, megveszed, és eladod a régit. Én 14 évesen a ballagási pénzből nem beszéltem meg anyával miket vegyek. Lehet buta hozzáállás.

2013. dec. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, kicsit félre érthető. Nem úgy nem engedte, nem nagyon szól bele ilyenekbe, csak rögtön rávágta, hogy nem kéne, mert izé mizé hozé. Értitek.
2013. dec. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Magyarázd el neki érthetően, hogy miért nem felel meg az igényeidnek a mostani telefonod (hátráltat valamiben).


Nem tudom szüleid milyenek, de ha én azt mondom pl. hogy lassú az internet, akkor azt mondják van időm kivárni :D Tehát ilyen kifogással nem kaphattam volna új telefont, csakis valamilyen nyomós indokkal. Mondjuk nem is kértem. Az első telefonomat 9 évig használtam :)


Azért említsd meg neki, hogy a régit eladod ha meglesz az új. Legalább haszna is lesz és nem csak porosodni fog a szekrényben.


Amúgy meg ha valamilyen javítható hibája van, akkor ott a szerviz.

2013. dec. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek

megpróbálom elmagyarázni miért roszz egy okostelefon

Amiért rossz lehet:

mert egy Samsung galaxy mini (gt s5570)

mert csak 1magos 800mhzs processzora van amiből a gyártó csak 600mhzt enged felhasználni

250mb ram

175mb belső memória

gyenge wifi ,bluetooth

320x480 as kijelző nagyon pixeles 3,2inch

rossz kép,hang minőség

nincs előlapi kamera

gyenge képernyőszenzor

lassú böngészés

kicsi az akku ideje

gyenge kamera , nincs focus

Amit próbáltam tenni h jobb legyen:

Custom ROM (lásd:cyanogenmod 7.2) alig használ

Overclockolt processzor 844mhz ra nem használ semmit sem

overclockolt RAM ..semmi

root semmi

Semii SEMMI

2013. dec. 12. 23:06
 19/22 anonim ***** válasza:

rosszak az érveid kispajtás :D

én nem az előlapi kamera hiányába fogok belehalni, és valószínű te sem.

Nekem Xperia X8-am van, TÉNYLEG lehet lassú egy telefon. Néha meg kell nyomnom 2-3x is a feloldó gombot,hogy sikerüljön feloldanom. Nem reagál azonnal, tehát , ha elhúzom a felnyitó gombocskát, néha csak néhány másodperc múlva old fel a telefonom, néha elfelejt működni a mikrofon... :D már nem lehet rá újabb szoftvereket telepíteni, még a vibert sem, ami azért a telefonálgatásaim és SMS eim számát a negyedére csökkenti. Ha le akarom tenni a telefont hívás után, nem oldja fel a képernyőt és a számla csak pörög és pörög.

picik a betűk, alig tudok a nagy ujjaimmal írni :D


ne az informatikai és társai dolgokkal akard meggyőzni,azt úgysem fogja fel :D

2013. dec. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az én telefonomban még wifi sincs... Néha hiányzik... :( 26N
2013. dec. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!