Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen név illik a Balogh...

Milyen név illik a Balogh vezetéknévhez?

Figyelt kérdés

Ne legyen túl gyakori, de nagyon ritka sem. Pl: Kevin, Réka

Fiú és lány név is érdekel.


2013. dec. 10. 15:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a Balogh vezetéknévhez majd' mindegyik keresztnév illik. Jó mondjuk a nagyon külföldi hangzású neveket és a G betűvel kezdődőket kerüljétek el.
2013. dec. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az én lányom Balogh Nikolett. Fiú névben is sok illik hozzá.
2013. dec. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Balogh Arnold, Balogh Tivadar
2013. dec. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Balogh Dalma
2013. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Balogh Barbara, Balogh Flóra, Balogh Csaba
2013. dec. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Balogh Laura nevű évfolyamtársam :) Szerintem még illik hozzá az Arnold,Andris,Ákos,Csombor, talán a Fülöp...Lányok közül szerintem az Anna,Fanni,Dorottya,Emma és még a Katalin.
2013. dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Bármelyik, amelyik nem G-vel vagy Gy-vel kezdődik. Ha G-vel keződőt adsz neki, az úgy fog hangzani, mintha dadogna valaki (mondd csak ki hangosan a Balogh Gizella vagy a Balogh Gábor neveket!), ha pedig Gy-vel, akkor a g-gy váltás miatt hangzásban nagyon elkenődik a két név.


Mivel a Balogh az egyik leggyakoribb vezetéknév (benne van az első 10-ben), válassz egy ritkább keresztnevet és egy hagyományosat (második keresztnévnek).

2013. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Balogh Nóra :D
2013. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Nekunk a nagyobbik lanyunk Balogh Fruzsina, nagyon illik hozza ez a nev, a lanyhoz is es szerintem a vezeteknevhez is :) , a jovoheten szuleto kistesoe pedig Balogh Viktória lesz!

Ha fiu lett volna, akkor Bence lett volna.

2013. dec. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
AdOlf
2013. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!