Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon idegesítő a tesóm mit...

Attila622 kérdése:

Nagyon idegesítő a tesóm mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Van 1 8 éves fiú tesóm én 13/F vok és nagyon idegesítő sosem hagy békén mundig odajön beszólogat megüt és hogyha én megszorítom a kezét vagy lefogom akkor elkezd sikítani és odajön anyám és azt mondja neki hogy én megütöttem , megrúgtam és elkezd sírni aztán anyám megver leodítja a fejem tesóm háttérbe röhög. ma pl: leülük enni ő csak úgy odamegy és el kezd ütögetni megfogtam bevittem a szobába úgy hogy megszorítottam a kezét és fogom az ajtót hogy ne jöjjön ki amikor húzta az ajtót lelökte a virágot után megy anyámhoz hogy én lelöktem a virágot és anyém odajön és leordítja a fejem. visszamegy a konyhába. tesóm beszól én megijesztem hogy megütöm aztán egy 10mp múlva kitalálja hogy én megütöttem a szemét és elkezd műsírni anyám jön h én mit képzelek hogy megütöm a kicsi tesómat utána odamegy hozzá anyám és azt mondja hogy nem fáj KICSIM... és még van folytatása is de azt már nem írom mer már így is hosszú ja meg kb heti 1 szer szétszedi az ajtóm én utána fél óráig szerelhetem össze. nem hagy tanulni sem és egy "kicsit" el van kényeztetve. és nem tudom nem figyelembe venni mer nagyon fáj mongyuk amikor hasba üt vagy ilyesmi

2013. dec. 8. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
13%

Hehe, mi is ilyenek voltunk a húgommal. :D Köztünk is pont ekkora korkülönbség van.

Nagyon gyerekek vagytok még, majd kinövitek...

2013. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nalunk ugyanez volt es neha meg van is. Mondjuk mi lanyok vagyunk, de sztem csak figyelemre van szuksege. En neha pl elviszem hugomat magammal vhova mozizni vagy vasarolni vagy ilyenek akk utana mindig sokkal kedvesebb es varja h mikor lesz meg ilyen. Probalj meg kicsit tobbet foglalkozni vele. Sok sikert hozza :))
2013. dec. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Telefonoddal videózd le egyszer az ilyen színjátékot, és dugd anyád orra alá. Talán akkor felnyílik a szeme. De bizonyíték nélkül bizony mindig a kis sz@rosnak fog hinni.
2013. dec. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%

Mondd meg anyádnak, hogy hazudik az öcséd.

Adj öcsédnek egy jó nagy pofont. Ne csak ijesztgesd, meg mondjad, mert úgy mindig csesztetni fog továbbra is.

Meg rugdosd is meg, a seggét, lábát. A gerincére, szemére vigyázz, azt ne érje ütés.

2013. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
53%
Az elozo kerdezokre reagalva ne bantsd!!! Ne rugd meg ne usd meg semmi!! Mertaztan tenyleg te leszel a hunyo es raadasol meg annyira sem fog tisztelni az ovsed mint azelott!!!!
2013. dec. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az elozore tesodat akartam irni
2013. dec. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
rugjál bele
2013. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1.tipp ha anyud dolgozik vagy nincs otthon csináld azt hogy odavágsz egyet és mondod neki hogy ha el meri mondani mégnagyobbat kap

2.tipp vedd fel videóra

3.tipp beszéld meg anyuddal

4.tipp csináld azt hogy elbújsz felmész a fára zene be és lazítasz

5.tipp [ez be fog válni ha munkába jár anyud] megfogod és kikötöd egy fához és ha elmondja megint odavágsz ha nincsenek otthon

6.tipp ne üsd vagy basztasd anyud előtt!!

Remélem tudtam segíteni! egyébként én is még 11 éves vagyok :D

2015. nov. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!