Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, kinek mennyire...

Nem tudom, kinek mennyire nehéz ha van valaki, akinek meghaltak a szülei?

Figyelt kérdés
Remélem nem bántok meg senkit, mert évfolyamtársamnak a szülei meghaltak mikor kissebb volt,szóval van valaki ilyen helyzetben? Vagy tud valaki mesélni ilyenről? hogy egyedül volt meg stb? mert annyira érdekel úgymond és őt nem akarom megkérdezni mert őt a suliban nem akarom h rosszul essen neki Ti is csak akkor ha szeretnétek erről beszélni ?
2013. dec. 6. 22:51
 1/8 Boldi11 válasza:
Egy közeli hozzátartozó elvesztése mindig fájó,főleg ha az ember szülei azok,én pár hónapja a nagybátyámat veszítettem el aki közel állt hozzám...nehéz volt feldolgozni de ilyenkor az idő a legjobb gyógyír.
2013. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az borzasztó, mikor az ember elveszti a biztonságát es egyedul marad a vilagban.

Rettenetes trauma , kiesni a feszekböl, es iszonyatos élni akaras es lelkierö kell a talponmaradáshoz, túléléshez, ugy fizikai mint pszichikai szinten.

A vilag hideg es kegyetlen

2013. dec. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A menyasszonyom 14 éves korában elvesztette mindkét szülőjét és a bátyja nevelte. Persze van hogy hiányoznak neki, de ez nem befolyásolta az életét, főiskolát végzett, azóta kiköltöztünk külföldre és itt is megállja a helyét. Semmiféle lelki defektusa nincs ebből, teljesen életvidám és normális életet él.
2013. dec. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én párom csak 2 éves volt, amikor meghalt az anyukája és a nagyi nevelte. Szóval őt nem viselte meg, mert nem is emlékszik rá. Minél fiatalabb a gyerek, annál jobban viseli szerintem.
2013. dec. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Arnold901005 ***** válasza:
Nekem lassan 3 éve lesz, hogy meghalt az Anyám. 22 éves vagyok. Nagyon nehéz még mindig, mert elvitt belőlem egy darabot, ami persze mindig hiányozni fog. Maradt helyette egy hatalmas űr. Az az ember, aki biztonságot adott, hirtelen eltűnik... nehéz. Többé már semmi sem lesz olyan, mint régen. Az ember nyilván megtanul tovább élni, mert más választás nincs, de minden más lesz onnantól, hogy megtörtént a baj. Vannak hullámvölgyek is nyilván, nem könnyű.
2013. dec. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és őszinte részvétem,de tényleg! A családtagok/szülők elvesztése valóban nehéz dolog. De a szülőd soha nem hal meg,mert biológiailag örökké benned él,és a gyerekeidben,és azok gyermekeiben is. Hiszen az egyék fele benned van. :) Tulajdonképp a lelke is veled van mindig. Én valahogy érzem a papámmal kapcsolatban.
2013. dec. 7. 23:42
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze, es ha eszel belöluk egy egy darabot, meg inkabb veled vannak :-)
2013. dec. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 richardhell0 válasza:
7/8 Na takarodj innen!!!!
2013. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!