Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjünk apósomékhoz?

Elmenjünk apósomékhoz?

Figyelt kérdés
Apósoméknál szokott lenni minden évben karácsonyi vacsora, ahol apósom, a párja, a párja fia, a sógorom, a párom és én szoktunk együtt lenni, viszont nekünk áprilisban született meg a kisfiunk, és szeretnénk a Szentestét itthon tölteni hárman, ezt nagyon nem vették jó néven, mert szerintük nekünk kötelességünk figyelembe venni az ő akaratukat. Mondtam, hogy 25-26-a oké, valamelyik nap meg lehetne tartani attól, de leosztott, hogy vagy szenteste, vagy semmi...Szerintetek?
2013. dec. 5. 09:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem nem is lehet kérdés, hogy hármasban legyetek, ha ti úgy szeretnétek. Felnőtt emberek vagytok ne hagyjátok, hogy beleszóljanak az életetekbe, mert akkor sose fognak felnőttként kezelni és mindent a zsarolás lesz a megoldás.
2013. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!