Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy egy 21 éves...

Normális hogy egy 21 éves lány ezt érzi? Mit mondanál a lányodnak ha veletek történne?

Figyelt kérdés

Sok mindent mi nem tudunk megvenni, ma pedig tornázni volt.

Ott volt egy nő aki ruhákat árult a tulajdonosnak, a lányomnak is mutogatta, amivel nincs is baj.

Egy melegítő 8.000ft ba került volna, fel is próbálta bár hiába mert nem tudta meg venni.A tulajdonos kettőt is vett a lányainak.

A lányom tornázott, és az edzőteremben egyedül volt. ott maradt az egyik szett, és vitte ki a tulajdonosnak hogy az benn maradt.

A nő csak nézett meglepődve, nyilván az ott maradt, és azt nem vette meg!

A lányom azt mesélte hogy jobb lett volna ha elteszi.

Nem tudok mit mondani rá!Mit tanácsolnátok?


2013. nov. 27. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Lányod dolgozik vagy még tanul?
2013. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tanul! Mondtam már neki hogy ne bánkódjoon de egy anyának meg esik rajta a szíve hogy ennyit nem tudok neki megadni!
2013. nov. 27. 21:20
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Becsületes a lányod,csak fájt a ruháért a szíve.Ezzel semmi probléma nincs,hiszen odaadta a tulajdonosnak a ruhákat.:) Meg kell dícsérni,hogy ügyes volt,jól tette,amit tett,és legközelebb is tegyen így,és majd a sors ezért jót ad!Ebben hinni kell,mert ez létezik.
2013. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

de nem az eladónak adta vissza, szóval a tulajdonos is benyelte magának!

Igen becsületes ezt mondtam is neki!

2013. nov. 27. 21:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyit, hogy gerince csak egy van az embernek és egyre kevesebbeknek van még meg, u.h. legyen büszke a sajátjára. Nem az az mérce, hogy más lop-e, hanem az, hogy ő nem tette.
2013. nov. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy ilyet érez. Duplán büszke lennék rá. Egyfelől, hogy ennek ellenére nem tette meg. Másfelől, hogy őszintén beszélt az érzéséről!

Tényleg nagyszerű ez.

2013. nov. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Lányod ebben az időszakban válik felnőtté, és te is láthatod a nevelésed hatását, gyümölcsét. Úgy gondolom, hogy jót cselekedett, és hidd el, mindenkiben kavarogtak volna ilyen érzések, h mi lett volna ha elteszem?! De nem tette, mert érezte h helytelen lenne. Jó dolog, hogy őszinte és becsületes. :)

23N

2013. nov. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Turkiban tök jó melegítőket lehet venni, néha térj be és ha látsz valami hasonlót amit megengedhetsz magadnak akkor vedd meg! :)

Amúgy tényleg tiszteletreméltó, hogy nem tette el. Én is ilyen vagyok és voltam is. Odaadtam a gazdájának, ha tudtam ki az.

25/N

2013. nov. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Okos és becsületes lányod van,büszke lehetsz rá!Dícséretet érdemel mindenképpen.Ami pedig az anyagiakat illeti,ne fájjon a szívetek emiatt,piacon vagy turiban simán vehetsz hasonlót mondjuk karácsonyra,de ha nem,a lányod akkor is megérti,felnőtt nőnek számít már.
2013. dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Az én lányom még csak 14 éves, de ő is visszaadta a tulajdonosnak a méregdrága mobiltelefont, amit talált, ahelyett, hogy a sim-kártyát eldobva megtartotta volna magának. Irtóra büszke voltam rá, meg is mondtam neki, és mondtam, hogy majd az élet majd megajándékozza ezért a becsületes dologért.

Szerintem a lányod is jól tette, amit tett, a becsületet és gerincességet nem érdemes 8000 Ft-ért kidobni.

Sok sikert és kitartást az életben!

2013. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!