Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy erzem nagy gondban vagyok....

Ugy erzem nagy gondban vagyok. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Tehat az a gond,hogy a csalädom ki akar menni külföldre elni,anyum az eddig is ott volt,de minden 3 havonta haza jött,adig en a nenämnal,vagy a mamämeknäl voltam.Most viszont az egesz csaläd kiakar menni oda elni,kiveve engem.En nem akarok semmi fele kepp,mert az eletem itt van,a barataim akiket imädok,imädok itt elni,szorakozni velük stb.De anyuek nem engedik h itt maradjak,mert gondoltam ara ,hogy talalok munkat,mär talan van is egy äläsi lehetösegem,holnap mek probära,es hogy akkor meg lenne a sajat
2013. nov. 25. 22:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Penzem* +a häz is a nevemen van!Es hogy talän ugy meg tudnäm magam vedeni,bar mondtam ezt anyumnak,de nem akar belemenni azt mondta szo sem lehet rola!A mäsik pedig hogy a csalädom katasztrofa,a mamam föleg folyton ordit räm,bele szol maximalisan az eletemben,folyton dolgoztat itthon pedig hetente 3x jön takarito nö,most is amig ezt irom ordit,a napjaim katasztrofak mellette,mindenap k*väz,mah katasztrofa, es nekem ezekel kellene egy häzban jobban mondva egy pici lakasban elnem,hät inkabb a halal mint ez!
2013. nov. 25. 22:28
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha bele gondolok rosszul leszek,mar napok ,söt hetek ota ezen rägodom!Semmi fele kep nem akarok elmenni oda.Nagyon sz-r a helyzet,egyepkent a mamam könyorogöt anyumnak h mennyen hozza valami nemet undorito fickohoz,akit anyu nem is bir,anyu nem akart ö pedig pokola tette az eletet,szoval ertitek.Lehet 1x majd maskepp gondolom,mert igaz,h ott jobbak a lehetösegek de a közel jövöben nem akarok!Es tudom h ök mindent elfognak követni h ki rängasanak!18 L(Bocs h komiba irtam ck mobrol vok fent,es ck igy birtam)
2013. nov. 25. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy... ha lesz saját kereseted amiből fenn tudod magad tartani... és nem akarsz menni akkor ne menj... biztos vagyok benne ha pár év múlva meggondolod magad mert rájössz kint több lehetőséged van tárt karokkal fognak fogadni... papíron felnőtt vagy... lehetnek saját döntéseid, senki se kötelezhet arra hogy elmenj...:)
2013. nov. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ígyvan, kötelezni senki nem kötelezhet rá, jogilag már felnőtt vagy, ha munkád és lakásod is van, gyakorlatilag lehetetlen hogy elhurcoljanak. Lehet hogy az anyukád aggódik érted, csak már itt épp lenne az ideje, hogy leváljon rólad.(ezt a legtöbben képtelenek megcsinálni...)


De a helyedben én kimennék. Én is most készülök Londonba, mert szerintem ez az ország úgy pusztulat ahogy van.

2013. nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
micsoda problémáid vannak neked bameg,örülj neki hogy külföldre mehetsz,vagy magyaron akarsz munkanélküliként esetleg ZOCIÁLIs segélyen lenned? gondolkozz már,mennyi lehetőséged lehetne kint...liba
2013. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!