Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Nikolett vagy...

Szerintetek Nikolett vagy Veronika?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy így a Veronika jobban tetszik, de becézve már jobban tetszik a Niki, mint a Vera. Mindig nagyon tetszett a Niki, de úgy hogy Nikolett nem annyira. A Veronika is nagyon tetszik, de a Niki jobban.

Nem tudok dönteni! Szerintetek?

Mindenképp ebből a kettőből lesz 1. Ha mondjuk midnkettőt adnám(bár nem nagyon szeretném, együtt szerintem túl sok), akkor is el kellene dönteni, hogy melyiket használjuk majd.


2013. nov. 23. 19:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
A Veronikát lehet becézni Nikának, az meg már majdnem Niki. Meg egy csomó embert ismerek, akinek csak úgy van egy beceneve, aminek semmi köze a nevéhez, meg pl. a tesómnak a nagymamám más nevet akart volna és ő azon a néven szólítja őt, ami neki tetszik. Csak egy becenév miatt ne válassz egy nevet, ha amúgy nem jó. A becenév akármi lehet.
2013. nov. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen Veronika, nyugodtan becézhetitek Nikának vagy Nikinek. Ha pedig elég nagy lesz, ő maga eldöntheti, neki melyik tetszik jobban, és használhatja azt. A Veronika szerintem nagyon nőies név.

Nekem is Nikolett a második nevem, és még egy tucat Nikolettet ismerek. Ezért nem is tetszik, meg a hangzása sem.

2013. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás, a : VERONIKI
2013. nov. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mindkettő kb. ugyanolyan szinten van nálam, de a Vera nekem jobban tetszik, mint becézés, így Veronika.
2013. nov. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nikinek is lehet anyakönyveztetni.


[link]

2013. nov. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem Veronika, és nem kell becézni, ez a név így szép, ahogy van.
2013. nov. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Veronika sokkal szebb! A Nikolettől a hidegráz.
2013. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!