Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Nikolett vagy...

Szerintetek Nikolett vagy Veronika?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy így a Veronika jobban tetszik, de becézve már jobban tetszik a Niki, mint a Vera. Mindig nagyon tetszett a Niki, de úgy hogy Nikolett nem annyira. A Veronika is nagyon tetszik, de a Niki jobban.

Nem tudok dönteni! Szerintetek?

Mindenképp ebből a kettőből lesz 1. Ha mondjuk midnkettőt adnám(bár nem nagyon szeretném, együtt szerintem túl sok), akkor is el kellene dönteni, hogy melyiket használjuk majd.


2013. nov. 23. 19:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
A Niki populárisabb, a Veronika viszont sokkal szebb és különlegesebb. Én a Veronikát választanám. Szerintem nem csak Verának lehetne becézni, biztosan van már valami korszerűbb becézése vagy majd a barátai úgyis kitalálnak neki valami jó, fiatalos becenevet. Mindkettőt szerintem ne add, mert egymás után elég furcsán hangzik, teljesen más típusú nevek.
2013. nov. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Akkor legyen Veronika Nikolett és majd Nikinek hívjátok.
2013. nov. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a Nikolett név nem tetszik.. talán mert túl sok ismerősömet hívják úgy. Tucatnév. A Vera viszont szerintem szebb, mint egészében a Veronika, mert így olyan p_csás. Amúgy lehet Vero-nak vagy Roni-nak vagy akár Vekának is becézni.
2013. nov. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Nikolett-et NE!! Meg fog őrülni szegény a nikolettázástól...
2013. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nika is lehet a becézése.
2013. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
ajj már, nem is p*csás a Veronika. Szerintem a Nikolett jobban az, ha már ezt vesszük figyelembe.
2013. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha a a Veronikát is becéznék Nikinek:) De sajnos nem szokták, pedig lehetne.
2013. nov. 23. 19:59
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Tudom, hogy hülyeség, de lehet az a neve anyakönyvezve, hogy Veronika, ti pedig családi körben Nikinek hívjátok majd. Az én egyik nővéremet is teljesen másképp becézzük, mint a valódi neve.
2013. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%
Nikolett!! A veronika nekem nem tetszik, mert egy marhára ellenszenves osztálytársamat hívták így.
2013. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
A Veronika jobban tetszik. A Nikolett sem csúnya, de itt kb. minden ötödik nő Niki, Veronikát csak egyet ismerek.
2013. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!