Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor rokonok vagyunk?

Dina0119 kérdése:

Most akkor rokonok vagyunk?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel beleszerettünk egymásba.Sohasem találkoztunk.Ma voltam nálluk és kiderült hogy lehet hogy rokonok vagyunk.Ugyanis.Az ő anyukája az én mamám testvérének a gyerekének a fia.Most nem lehetünk egy pár??Nagyon szeretjük egymást.
2013. nov. 21. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
az ő anyukája XY fia???? hogy is van ez? ess neki még egyszer.. ki kinek a kije.. :)))
2013. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ha az anyja egy férfi, akkor én azért elgondolkodnék, hogy be akarok-e kerülni a családba :-D
2013. nov. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

na mindegy, a lényeg, hogy a nagyszüleitek testvérek, tehát a dédszüleitek a közös ősök

te meg a fiú másod unokatestvérek vagytok... az azért necces :-(

2013. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor a fiú anyukája egy férfi? Nem rossz.
2013. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehát...az én anyukámnak az anyukájának van egy làny testvére.Neki született egy lánya és enbek a lánynak a fia az a srác
2013. nov. 21. 19:27
 6/8 anonim ***** válasza:

másodunokatestvér

hányszor kell még leírni?

2013. nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de olvasd ezt el hogy kicsit megnyugtassalak... :) http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__csaladfa_..
2013. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 II.Dartheon ***** válasza:
Nos.. igen, rokon valószínűleg, bár a DNS-etek így is csak szerintem max 1/8-ad részben egyezik.. hát.. neked kell dönteni :)
2013. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!