Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom megkérdezte, mit...

A párom megkérdezte, mit kérek születésnapomra, mire én mondtam, hogy egy gyűrűt.5 éve együtt vagyunk?

Figyelt kérdés
Gyerek is van. A gyűrűt megkaptam,volt eljegyzés, de amikor aznap este megkérdeztem, hogy az esküvőnk ezek után mikor lesz, arra azt válaszolta, hogy azt ki kell érdemelni.. Azota se került szoba ez a téma, ez fél évvel ezelőtt volt. Ez hogy esett volna nektek?
2013. nov. 18. 11:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
25%

Én nem is lepődnék meg, ha nem is folytatná esküvő az eljegyzést SOSEM, és szerintem ne is csodálkozz ha tényleg így lesz.

Nem is tudom hogy gondoltad ezt, mekkora gáz AJÁNDÉKBA KÉRNI egy gyűrűt?Pontosabban nem is tudom melyik a gáz, az hogy ezt egy ajándéknak gondolod vagy az hogy kérted tőle.

2013. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nekem nem a szertartás a fontos, nem is szeretnék nagy esküvőt. Csak, hogy elmondhassam, hogy a gyerekem apjának a felesége, és nem a barátnője vagyok.
2013. nov. 18. 12:35
 13/23 anonim ***** válasza:
60%

Soha nem szultem volna a hazassag elott.Ez elvi dolog en feleseg vagyok es anya nem baratno vagy elettars.

Azt hiszem errol a feleseg statuszrol lekestel

2013. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
83%
Édesem! Azt áruld el, hogy akkor minek szültél valakinek gyereket úgy, hogy nem vagy a felesége? Akkor még nem számított? És most meg miért számít?
2013. nov. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az édesed.
2013. nov. 18. 13:01
 16/23 anonim ***** válasza:
34%

Akkor édesem nélkül:


Azt áruld el, hogy akkor minek szültél valakinek gyereket úgy, hogy nem vagy a felesége? Akkor még nem számított? És most meg miért számít?


Vagy arra nem vagy képes, hogy válaszolj csak arra, hogy nyekeregj?

2013. nov. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%
Nyugodj bele. Nem akar elvenni. Az eljegyzést azért szervezte meg szépen, hogy befogja a szádat vele. SAjnálom, de ne legyen igazam.
2013. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ti hordanátok egyáltalán így a gyűrűt? Ő nem hordja, mondván, a mhelyén nem lehet, de egyébként sem jut eszébe soha.
2013. nov. 18. 13:49
 19/23 anonim ***** válasza:
78%
Te tényleg nem érted, miről beszéltem?
2013. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
31%

18 év és 2 gyerek után sem vagyunk házasok ....

és????

eszembe se jutna az a szó h csak a barátnője vagyok :-)))

inkább az élete társa :-P


nem csodálom h ezt mondta én is ezt tettem volna a helyében ....

2013. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!