Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mihez kezdenétek ebben az...

Ti mihez kezdenétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A párommal lassan 4 éve vagyunk együtt nekem van egy fiam aki már kamasz.Mi megbeszéltük illetve ő kijelentette,hogy nem akar gyereket,mert erre a világra szerinte nem érdemes,meg hogy szeretné élvezni az életet velem!Ebbe én is bele mentem valahol örültem is,hogy így gondolkozik,mert nem nagyon szeretnék már babát,nem is estem teherbe a gyerekem után soha,noha egyszer sem védekeztünk!Az orvosom azt mondta örüljek,hogy van egy gyerekem,mert az is csoda,hogy megszületett!Viszont amikor rokonoknál voltunk látogatóban akkor olyan jól sikerült a buli,hogy a párom becsiccsentett egy kicsit és azt mondta ha véletlenül teherbe esek tartsuk meg!Ezen meglepődtem,mert elötte volt egy párszor,hogy lehet terhes vagyok mire ő azt felelte akkor elvetetjük!Most lehet terhes vagyok nem biztos persze,de nagyon parázok,kijelentette tartsuk meg!De bennem van,hogy előtte annyira tiltakozott,hogy már én egyáltalán nem szeretném!De amikor mondtam neki,hogy én nem akarom,akkor egy kicsit letört lett!Én már nem értem őt!Ráadásúl kiderült vannak nőügyei is ez most derült ki a napokban ezért sem szeretnék neki szülni,ezért sem értem őt,hiszen szerelmes másba akkor miért éntőlem akar gyereket!?Nem értem!
2013. nov. 14. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű válasz

1. Nem szülnék gyereket, főleg hogy nem akarok

2. Ha mást szeret, ha megcsalt, akkor a kapcsolatnak is véget vetnék.. Semmi pénzért nem kéne nekem olyan férfi aki más ágyából jön haza hozzám jópofizni.

2013. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen igazad van csak az érdekel miért pont éntőlem akar gyereket?
2013. nov. 14. 14:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt Tőle is megkérdezted már?
2013. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Természetesen én sem tűrtem el de még megbeszélés elött áll a megcsalás téma!Bár kimagyarázni nem tudja!De ez a gyerek téma izgat miért pont én,mivel csak hétvégén jön haza ezért csak akkor tudom megkérdezni tőle!Ez mégsem telefon téma meg kíváncsi vagyok az arcára a reakciójára!
2013. nov. 14. 14:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Fèrfiak, a többség nem úgy gondolkodik mint egy nő ebben a tèmàban, egyszerűen attól pesz gyerek akinèl becsúszott, mint most lehetnàlad. Nem azt mondta hogy csakis tőled akar gyereket ès csinàljàtok csak azt ha becsuszant etye-fene tatrtsàtok meg....
2013. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi honnan a fenéből tudjuk hogy miért tőled akar gyereket?? Az is lehet, hogy nem akar, csak azt hiszi olyan mondatokat mond amit hallani szeretnél, amivel mentheti a kapcsolatot, remélve nem fogod elhagyni.. Kérdezted már őt??
2013. nov. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam...
2013. nov. 14. 14:54
 8/9 A kérdező kommentje:
Mivel holnap jön haza csak akkor tudom megkérdezni.Ezért érdekel más véleménye is...
2013. nov. 14. 14:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy észrevétel:

"ő kijelentette,hogy nem akar gyereket"

"nem nagyon szeretnék már babát"

"egyszer sem védekeztünk"

Gratulálok!


Más: nem is akart gyereket, meg is csal, de te azon lovagolsz, hogy egyszer részegen gyereket akart.

2013. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!