Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák két családot...

Hogyan tudnák két családot kibékiteni?

Figyelt kérdés
Szeretném hogy az én családom meg egy másik család kibékülne mert nagyon jóban voltunk csak egy féreértés végett minden megszakatt. És nem akar semm az én családom semm a másik család beszélni róla hogy most mit tegyek?
2013. nov. 13. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem tudsz helyesen írni?
2013. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azért irtam néhol hibásan mert gyorsan irok és ez nem az én gépem és a bilentyüzetet nem szoktam meg :/
2013. nov. 13. 18:44
 3/9 anonim ***** válasza:
*tudnék
2013. nov. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jajj most ezt a hüjeséget hagyuk már a hejesirás most amugyis nem mind1 hogy irok.
2013. nov. 13. 18:49
 5/9 anonim ***** válasza:

A hülyeséget tényleg hagyjuk, nem az a fontos, hogy helyesen irsz-e.

Hivd meg õket valahova egy kávéra.

2013. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz tenni, hogy ha módodban áll, tisztázod a félreértés, de ha utána sem akarnak kommunikálni, akkor nem szabad erőltetni, mert abból csak baj szokott lenni.
2013. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszotokat :)
2013. nov. 13. 18:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért vesztek össze?
2013. nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát olyan dolgon ami téleg szint hüjeség hát egy cégnél volt valami hogy ott egy ember minden nap italozott de ment melóba józant és egyszer az ember felatta igy nem ment tovább valami ilyesmin :)
2013. nov. 13. 19:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!