Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenét csináljak vele?

Mi a fenét csináljak vele?

Figyelt kérdés

Mit lehet kezdeni egy olyan emberrel, aki vagy dolgozik, vagy ül itthon a gép előtt. A kert romokban (vannak olyan munkák, amit csak férfi tud megcsinálni, én nem), én is és minden más meg letojva? Aztán meg jön, mondja, hogy szeret... hát köszi. Régen is szeretett a gép előtt lenni, de ki lehetett vele mozdulni, most meg lassan már hozzá sem lehet szólni.

Tény, ő keresi a pénzt, én itthon vagyok, de szerintem ez még nem ok arra, hogy folyamatosan ott üljön és folyamatosan agyaljon valamin. Ennyi az élet? Pénz, pénz, pénz, az élet meg elmegy mellettünk??


2013. nov. 11. 14:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, lehetséges, hogy depressziós. De így az is marad, ha ki se lehet rángatni a géptől, meg egyáltalán a házból mostanság....
2013. nov. 11. 16:15
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen, stresszes a munkája, de azért nem annyira, inkább "csak" bele van már fásulva, mert sokat jön-megy és mikor nem dolgozik, akkor szeret ki se lépni a házból. Ezt még meg is érteném, de itt bent sem csinálunk semmit közösen. Még egy filmet se néztünk már meg hónapok óta együtt. Meg az anyagiak is aggasztják. Nem mondom, hogy hű de jól élünk, meg tény, hogy nekem is kellene egy munkahely, de még így is többet keres, mint máshol két ember. Van hitel, ez is tény, de szerintem nem lehet ennyire belebolondulni valamibe, hogy csak a pénz, a pénz. Vagy ennyire különbözőek lennénk? Az a baj, hogy így biztosan nincs jövője a kapcsolatunknak.
2013. nov. 11. 16:18
 13/13 anonim ***** válasza:
tedd tönkre a gépét
2013. nov. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!