Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a fenét csináljak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét csináljak vele?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy általánosabb, hogy pont ellenkező problémával szembesül valaki, de nálunk most ez a helyzet.

A férjem eléggé szétdolgozta magát az utóbbi időben, láthatóan baromi fáradt, mondta is, hogy szíve szerint egy hétig aludna (egyszer egy haverokkal töltött nyaraláson az lett a vége, hogy egy hétig szinte aludt csak).


Kivett pár napot, mondván kifest. Megkértem, hogy tényleg legalább 1-2 napot szánjon arra, hogy pihen, nézzen tévét, aludjon napközben, pihenje ki magát, a festést halogatjuk hónapok óta, ráér még néhány napig, hétvégén meg én is tudok segíteni.

Tegnap hazajöttem, fél lakás szétszedve, kitalálta, hogy leszedi és lemossa az egyik elromlott redőnyt (ami két éve köszöni ugyanolyan koszos, tényleg ráért volna még pár napot). Leszedett egy csomó rögzített bútort, stb.

Este mondtam neki, hogy tényleg, ma feküdjön le, aludjon, pihenjen, ne csináljon semmit. Ha nagyon muszáj valamit, este megcsinálom, ha hazaérek.


Hazaértem, behúzott nyakkal mondta, hogy hááát izé, ő virágot ültetett át, kimosta a kádat, ventillátort szerelt, stb. Ugyanolyan nyúzott.


Tök jó, hogy ilyen Duracell-nyuszi, de komolyan úgy néz ki, mint a mosott khmm...


Életkora és beosztása miatt a szabadsága jóval több, mint nekem, tehát simán beleférne egy hét itthon láblógatás is.


2013. júl. 18. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Most dicsekszel? :-)))
2013. júl. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
én sem értem, mi a kérdés! Dícsérd meg és kész!
2013. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Most dicsekszel?
2013. júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szeretném rávenni, hogy pihenjen, mert szét van esve és látványosan fáradt. Ez a kérdés lényege.
2013. júl. 18. 18:35
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Gyerekek a kérdéssel indult a történet :) Szegény asszony tudni szeretné, hogyan bírhatná rá a párját egy kis pihenésre, mielőtt ő kicsinálja magát!
2013. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
5: Jóvanna, csak irigykedünk. :-)
2013. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kötözd oda az ágyhoz ! :D
2013. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Küldd el valahová. Ha otthon van, találni fog valamit.

Én is ilyen vagyok, otthon képtelen vagyok pihenni, valami tennivaló mindig akad. És egyszerűen MUSZÁJ megcsinálnom, de azonnal.


Ha viszont elutazom például a szüleimhez, vagy még jobb ha egy hotelbe, ott semmi gond nincs, ki tudok kapcsolni. Csak laptopot nem szabad vinni :) Utána meg magam is meglepődöm, hogy smink nélkül is úgy nézek ki, mint máskor sminkben sem :)

2013. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vegyél ki te is szabit, maradj vele otthon, vagy keressetek egy last minute utat bel-, vagy külföldön, lényeg, hogy úgy látszik egyedül nem fér a bőrébe, neked kell vissazfogni pár napig, de ezt a munkahelyedről nem tudod kivitelezni.
2013. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kb 10 nappal kevesebb a szabim, illetve már csak annyi van, ami nyaralásra és az év hátralevő részére 1-1 plusz napra elég. Ha most kitárazom magam, akkor novemberben én dobom fel a bakancsot szabadnap híján, szóval itthon maradni vele nem tudok most.


Igen, ahogy írta valaki, ő ilyen "tevékenységkényszerben" szenved. Bááár, néha szüleimhez lemegyünk vidékre, ott is pikk-pakk talál valami szerelnivalót, vagy beáll apám mellé segíteni, szinte észre se vesszük.

Konkrétan egyszer eltűnt, kerestük, kint fésülgette a kutya bundáját, mondván vedlik és csúnya (keverék kutya elég hülye típusú, tömött bundával), meg kiderült, hogy összeszedte a kutyasz@rt a kertben, mert unatkozott. A kutya egy órával később új kutya lett, olyan alaposan átfésülte a szőrét - mindezt úgy, hogy a kutya utálja a fésülést és menekül, szóval kb fél órát duruzsolt neki, hogy helyben maradjon, meg rohangált utána.

Néha már komikus, hogy mennyire nem bír megmaradni a hátsóján :)


Megyünk nyaralni, remélem ott lerakom a vízparton és elalszik.

Esküszöm, már olyan csúnyaságok is eszembe jutottak, hogy reggel adok neki egy altatós koktélt, aztán magától kidől az álmosságtól. Bár valószínűbb, hogy túlkávézná magát inkább.

2013. júl. 18. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!