Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a fenét csináljak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét csináljak vele?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy általánosabb, hogy pont ellenkező problémával szembesül valaki, de nálunk most ez a helyzet.

A férjem eléggé szétdolgozta magát az utóbbi időben, láthatóan baromi fáradt, mondta is, hogy szíve szerint egy hétig aludna (egyszer egy haverokkal töltött nyaraláson az lett a vége, hogy egy hétig szinte aludt csak).


Kivett pár napot, mondván kifest. Megkértem, hogy tényleg legalább 1-2 napot szánjon arra, hogy pihen, nézzen tévét, aludjon napközben, pihenje ki magát, a festést halogatjuk hónapok óta, ráér még néhány napig, hétvégén meg én is tudok segíteni.

Tegnap hazajöttem, fél lakás szétszedve, kitalálta, hogy leszedi és lemossa az egyik elromlott redőnyt (ami két éve köszöni ugyanolyan koszos, tényleg ráért volna még pár napot). Leszedett egy csomó rögzített bútort, stb.

Este mondtam neki, hogy tényleg, ma feküdjön le, aludjon, pihenjen, ne csináljon semmit. Ha nagyon muszáj valamit, este megcsinálom, ha hazaérek.


Hazaértem, behúzott nyakkal mondta, hogy hááát izé, ő virágot ültetett át, kimosta a kádat, ventillátort szerelt, stb. Ugyanolyan nyúzott.


Tök jó, hogy ilyen Duracell-nyuszi, de komolyan úgy néz ki, mint a mosott khmm...


Életkora és beosztása miatt a szabadsága jóval több, mint nekem, tehát simán beleférne egy hét itthon láblógatás is.


2013. júl. 18. 18:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Mondjuk ilyen szempontból nagyon különbözünk, én ha elhatározom, hogy pihenek, akkor a harmadik világháború is kitörhet mellettem.


Jellemző esti mozzanat, hogy én lábbal mindenféle trükkel megpróbálom magamfelé pöckölgetni a karnyújtásnyi távolságnál távolabb levő távirányítót, csak ne kelljen felülni érte :) (ééés, életemben nem írtam le egy mondatban ennyiszer a "táv" szót...)

2013. júl. 18. 20:34
 12/12 anonim ***** válasza:
A férjedne amúgy fizikai, vagy szellemi munkája van??
2013. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!