Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi gyerektartast utal a...

Mennyi gyerektartast utal a volt ferjetek gyerekenkent?

Figyelt kérdés
A gyereketek kap meg ajandekot (ruha, cipo...) a masik szulotol, vagy csak szigoruan a gyerektartast kapjatok meg?
2009. nov. 17. 11:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, szülinapokra meg ünnepkre semmit nem ad, csak telefonon üzen.
2009. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
Az én apám 16000.- vagy max 18000.- küld.21éves vagyok és még egyszer sem beszélt velem,nem is keresett,és most megakarja vonni tőlem a gyerektartást,mert az a problémája,h még mindig tanulok.És már nem akar fizetni.
2009. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi a férjem gyermeke után 30 e-t fizetünk havonta, illetve kap ajándékot minden ünnepre, szüli, névnap, Húsvét, Karácsony, iskolakezdés...Plusz átíratta a lakását a gyerekre és a nőre és nem vitt el semmilyen ingóságot.Cserébe nem találkozhat a gyerekkel és teljesen ellene neveli a volt feleség...
2009. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
13:00 Nyugi idővel rájön a gyerek..
2009. nov. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, akkor a barátnőd miért nem emelteti meg az összeget a bíróságon? Mert ez a pénz, amit írsz, semmire se elég.

Ennyi van megítélve, vagy csak önként nem fizet többet?

2009. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ennyit itelt meg a birosag! Elvilgeg 9ezer lett volna, de az apa mondta, hogy csak 8ezret fizet, hiszen minden masodik hetvegere elviszi a gyereket, es utaznia kell, benzikoltseget allnia.

Mondjuk az apa tenyleg mindig elviszi a lanyt, tehat erre a baratnomnek egy szava sem lehet! Sot szunetek felet is mindig az apanal tolti a lany, a nyari szunet nagy reszet is.

A baratnom megmondom oszinten orul, hogy az apa is kiveszi a reszet a gyereknevelesbol.

Talan orul annak a baratnom, hogy neha amikor az apanal van a lanyuk, o is kimozdulhat otthonrol, es tanulni is van ideje ilyenkor. Foiskolara jar munka mellett.

2009. nov. 17. 15:39
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
A párom gyermekenként 20ezer Ft-ot fizet havonta (3 gyermeke van a volt feleségétől, nemrég született meg a közös kislányunk), plusz az edzéseket is ő fizeti. 2 hetente csüt. du-tól hétfő reggelig vannak nálunk, plusz az iskolai szünetek fele. Természetesen minden ünnepre kapnak ajándékot, valamint ruhákat is szoktunk vásárolni nekik.
2009. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem is csak 7-8000-et fizet apám havonta, ezenkívül sosem találkozunk és nem fizet semmi mást, mindent anyám áll. csak 2 éve fizet gyerektartást és már 16 vagyok. szép az élet..
2009. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!