Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvéred vagy a párod a...

Testvéred vagy a párod a fontosabb?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, a testvérem féltékeny a páromra, és fordítva.. nem tudok mit kezdeni a helyzettel. A tesómat is nagyon szeretem és a páromat is. Mit lehet csinálni?
2013. okt. 28. 12:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
nem mondanám, hogy fontosabb. Inkább másképp fontos mindkettő. Nyilván a párommal élek, jelen pillanatban is vele kommunikálok többet, de ha választanom kéne, nem tudnék. Elég hülye kérdés az én szememben.
2013. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Fenntartom a véleményemet, mindketten nagyon éretlenek, neked pedig szerintem a sarkadra kéne állnod. Mérlegelj, kinek van igaza szerinted? Tényleg olyan sok időt töltesz ott? Miért? Vagy csak a barátnőd hisztizik ezen. Sajnos neked igazságot tenned a két nő között, különben tovább tépik egymás és a te idegeidet.


Olvasgass csak ezen az oldalon hány nő szenved attól, hogy a párja nem áll ki mellette az anyóssal szemben, hát most a tesóddal szemben kéne kiállnod a barátnőd mellett- persze csak, ha neki van igaza. De akár az se lenne rossz ha leülteted őket: Sára, Anita, elegem van belőletek, mind a kettőtöket szeretem, de ti úgy viselkedtek, mint két óvodás, ki vele, kinek mi a baja! És akkor meg lehetne beszélni. Esetleg.

2013. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
úgy értem, a választást, hogy ha az életük között kéne dönteni. Ha mondjuk a tesóm írigy és hülye, akkor nyilván a páromat választanám, majd megbékél az öcsém.
2013. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Hát, anno a testvéremnek két barátnője is volt, aki "utált" engem, féltékenyek voltak rám, és ezért nem akartak velem barátkozni, kérdés, hogy a te barátnőd titokban nem hasonló ok miatt zárkózott-e el.

Bár esetünkben az a két lány elég társasági ember volt nyíltan, csak engem nem szerettek, pedig otthon sem laktam, nem voltam a nyakukon stb. De ha találkoztunk, és a testvérem átölelt, meg puszikat adott, vagy ne adj isten azt mondta, hogy "szeretlek"...Utólag tudtam meg, hogy emiatt rengeteget veszekedett a csajokkal, egyikünk utólag még engem is próbált zaklatni, nagyon nevetséges volt.

Egyszerűen le kellene ültetni őket egymással szemben, és szépen kifejtened, hogy téged miért zavar/bánt a viselkedésük, és hogy a családi béke érdekében legalább ellenségesek ne legyenek, ha a másik szóba kerül, vagy épp találkozni kell. Mert lehetetlen kívánság, hogy bármelyiküket is hanyagold, ez egyértelmű.

2013. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Mondjuk én a helyedben a nővéremet négyszemközt osztottam volna ki, hogy ne képzeljen hülyeségeket, és lehet (ha olyan a barátnő), hogy nem közöltem volna a párommal, mit mondott, legalábbis nem szó szerint, finomítás nélkül.

Egymásnak ugrasztani két nőt nem volt szerencsés húzás :D

2013. okt. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
nalam asszony es szulok kozott vannak ilyesmi surlodasok, a legegyszerubb ha megmondod nekik hogy intezzek el egymas kozott, teged hagyjanak ki belole.
2013. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudsz mit kezdeni vele. A tesod erzelmeiben, joindulataban inkabb biznek, mint a parodeban. En ezt hosszabb tavunak gondolnam.


Egy jo kapcsolatban amugy a feleseg nem "zsarolja" a ferjet, nem allitja valasztas ele es "meg tud bocsatani.".

2013. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekem nincs testvérem, így csak véleményt tudok mondani, de hasonló helyzetben vagyok érintett: a sógornőm kötött belém folyamatosan. A férjemnek viszont én vagyok a fontosabb és mindig mellettem áll ki.

Nem igazán értem azt, amikor egy testvér féltékeny a testvére párjára. Természetes, hogy az ember a párjával tölti a legtöbb időt egy hosszútávú kapcsolatban, sőt, jó esetben együtt élnek, később gyerekük lesz, sőt, még az sem biztos, hogy a testvérek közelében fognak lakni, stb. ez még szerintem nem azt jelenti, hogy valaki nem szereti a testvérét.

Szerintem a testvérnek fel kell nőni és ezt elfogadni. A barátnőnek meg azt kell elfogadni, hogy nem szabad teljesen elhanyagolni a családi kapcsolatokat sem.

2013. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

" a barátnőm nem annyira barátkozós fajta, kedves volt, de semleges. és miután nem alakult ki a nagy barátság, így a nővérem azt találta ki, hogy a barátnőm el akar minket választani egymástól, és oltári családi botrányt csinált"


Idegbeteg a tesód?

2013. okt. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

16

gratula egy újabb konfliktuskerülő hím, hadd súgjam meg: ez a LEGROSSZABB dolog, amit tehetsz...

2013. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!