Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem jövök ki apuval! Mért nem...

Nem jövök ki apuval! Mért nem szeret?

Figyelt kérdés
18\L vagyok. Apu nagyon gyerekesen viselkedik, állandóan faggat nem lényeges dolgokról... sosem ért velem egyet, azt mondja nem csinálok semmit se jól. Utálja a fiumat, azt mondja egy lusta ember aki csak dugni akar engem. Állandóan bejön a szobámba és kutat. Ha pl msnezek és nem mutatom h mit (dacból) akk azt hiszi öt beszélem ki és 2 hétig nem szól hozzám, nem ad pénzt és legdurvább már az volt h azt mondta megver. Mindezt a semmiért. Ezenkivül a fium el de jöhet hozzám, holott mások, akár fiu haver itt lehet ejszakába nyúlóan is... Nagyon rossz! Segitsetek!
2009. nov. 12. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az én véleményem az,hogy nagyon is szeret és talán túlságosan félt.Anyukádról nem írtál semmit.Ő mit szól ehhez.Vagy ha ő nincs veletek,akkor apukádnak biztosan nehéz is.Én mindig azt mondom,hogy le kell ülni és neki kell elmondani,hogy te így érzel és hogy ez így neked nem jó.Szükséged van magánéletre...stb.Szerintem a kommunikáció mindig rengeteget segít.
2009. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Azt kifelejtettem,hogy lehet h az is jó pont lenne ha nem dacosan mesélnél a fiúdról,őt védve,hanem rendesen,hogy mennyire szereted és fontos neked,meg mit szoktatok csinálni stb....Érezze apud is fontosnak magát,és érezze hogy megbízol benne.Akkor ő is jobban fog bízni benned.Bízz rá fontos "titkokat" na nem a legféltettebbeket,csak ő érezze azt h most ez titok és csak neki árulod el mert bízol benne.

De mindenképp ülj le vele megbeszélni.

2009. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Anyuról nem irtam, mert nem élek vele. Csak másfél éve élek apuval. Eleinte nem voltak ilyen nagy gondok, őszinte voltam hozzá, elmeséltem neki szinte mindent és erre ő állandóan ellenkezett h nem helyes amit teszek, ahogy gondolkodok, nem helyes semmi. És már n merek neki elmondani semmit se... Egyébként meg nem iszok, nem cigizek, nem vagyok rossz bandában, még ha ez valaki szerint ciki is... Nem lenne oka igy félteni...
2009. nov. 12. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!