Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknál külön kassza van miért?

Akiknál külön kassza van miért?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 21:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Csak válaszoltam arra amit kérdeztek.ma kérdésem célja az hogy megtudjam kinek mi a tapasztalata a közs kasszáról miért tartja jönek elönyösnek miért ezt választották.az hogy velem mivan csak egy dolog.
2013. okt. 15. 23:18
 12/15 anonim ***** válasza:
94%

Én mindkettőt próbáltam már.

Egyértelműen a közös kassza a jobb. Külön kasszán az exemmel voltam, aki igen jól keresett, de hihetetlenül zsugori volt. Viszont ez azt is jelentette, hogy igazán soha nem vált közössé semmi, pontosan tudtuk, hogy mi kié. Ami elég abszurd helyzeteket eredményezett, viszont tény, hogy könnyű volt válni, azt hoztam el, amit én vettem.

Ha két ember közös életet, közös jövőt épít, akkor a közös kassza a normális. Mert az életem párjával nem filléreskedek, hanem próbálok neki mindent megadni, amit csak tudok. Ilyen egyszerű :)

2013. okt. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező! Te normálisan még egy kérdést sem tudsz kiírni,"Csak nálunk pont ez van azért nem kapok segélyt tb fizetést mert az 1 főre jutó." Mi van? felesleges moralizálnod a közös ill. külön kassza előnyeiről és hátrányairól. Mennyi idős vagy? Mi a végzettséged? El kell menni dolgozni, és lesz pénzed! Vagy tanulj valamit amivel majd később el tudsz helyezkedni!
2013. okt. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekünk soha meg se fordul a fejünkben,hogy külön kasszán legyünk.26 éves házasok vagyunk pedig.Mindenki amit keresett,betette egy dobozba,és közösen költöttük el,amire kellett.

Sose volt téma, hogy te csak ennyit keresel, én meg ennyit.

Sőt.3 éve a férjem elveszítette a munkáját, 4 hónapig,"csak" m.nélkülit kapott, én dolgoztam....


Nálunk ez vált be,hogy másnál hogy működik a külön kassza,nem tudom.

2013. okt. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Barátom vagy válasza:
mert hogy ne tudjak lopni aki kőzétbő
2013. okt. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!